Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 7 lat temu
    Zania1313 :/ 44
  • To tyle co moja mamcia prawie :D Mama ma 45 :D :D
  • 7 lat temu
    Zania1313 ale duchem jesteśmy młode ;) ;) pozdrów mamcię
  • Ja niestety nie pije hihi Ale to zabrzmiało patologicznie!! Buziaki <3
  • Agnieszka będę trzymać z całych sił. Tyle co Ty masz w sobie pozytywnej energii, to już miejsca dla żadnego cholerstwa tam u Ciebie nie ma. <3 <3 <3
  • Witam,trochę mnie nie było - ale się tu dzieje. Mam nadzieję, że po kolei wszystkie otrzymamy dobre wieści. Ja po konizacji się dobrze czuję, tylko dzień po było ciężko -trochę przesadziłam i odpokutowałam.... No cóż, tak bywa....Teraz wszystko ok.Wyniki miały być w piątek ale będą za tydzień...nie jest mi zbyt wesoło ale trzeba przeczekać.a na razie praca, dom, prace społeczne..i Hubertusy najstarszej córki - dobrze że już się kończą. W środę usłyszałam od znajomej że grunt to pozytywne myślenie - wtedy żaden gad nie straszny.Tak więc dziewczyny - MYŚLEĆ POZYTYWNIE!!!.Pozdrawiam i trzymię kciuki.
  • 7 lat temu
    dorotakoz.5 żeby to było takie proste ale nie jest Ja jestem od zawsze optymistką jednak przejścia z chorobą dosłownie ścinają z nóg. Agnieszka przejdzie jutrzejsze wszystkie wizyty jak trzeba a potem odbierze dobre wyniki. Jest pod stałą kontrolą i wiem dobrze, że o to własnie chodzi. Trzeba się kontrolować i badać na bieżąco. Życie pisze różne scenariusze i wszystkie to tu na tym portalu wiemy ale być pod kontrolą i w porę cholerstwo wychwycić to sedno sprawy. Spokojnego wieczorku <3 <3
  • Agniesia trzymam mocno <3
  • Hej dziewczyny moja konizacja 11 stycznia lekarz chciał przed świętami ale ja wolałam już po jakoś nie chciał am w święta myśleć o tym jakie będą wyniki :/ mam pytanie do tych które są blisko już operacji albo chwilkę po. Wiem że ze mam zrobić szczepienie na zoltaczke i proszę powiedzcie mi ja mam iść do rodzinnego po to czy sama kupić sobie w aptece? Nie wiem jak to ogarnąć lekarz mi mówił na pewno ale wiecie jak jest :/
  • agnieszka76 ja też trzymam kciuki obiema rękami!!! Ps. Dziewczyny to po konizacji też znów trzeba się stresować i wynik? Czy mówimy tu o przypadku gdy nie była wykonana kolposkopia? Osiwiec można! Teraz wtczekiwac wyników po wycinkach w kolpo a potem jeszcze po koni??!!


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat