Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 8 lat temu
    Dziewczynki pytanie mam czy w cytologii wychodzi nadżerka? Mam wynik że materiał pobrany prawidłowy do oceny . I że nie stwierdza się żadnych zmian dysplazji ani komórek nowotworowych. Żadnego stanu zapalnego nawet najmniejszego. Gdyby była nadżerka to by to było w cytologii?
  • 8 lat temu
    Cieszę się bardzo. Mam do wyleczenie tylko stan zapalny pochwy . Dostałam globulki i krem .
  • 8 lat temu
    Chce tak myslec, bo to rozsadne i madre postepowanie, ale jeszcze tego nie przebolalam. Potrzebuje troche czasu. Czas leczy rany.
  • 8 lat temu
    Evla ka nie moge;) to ze mi z Wami dobrze to wiedziałam. Ale że takie szczęście mnie spotka i spotkam " macoche" to szczyt moich marzen;) no to powiedz mi tylko czy wszyscy razem mieszkacie? Albo jestem zbyt bezpośrednia to lej po łapach, ) a i mi się proszę do pionu postawić bo nie będzie rano kawy;) Fiolek - gratuluje:) Ona - będzie dobrE;) nie martw się na zapas;) Agnieszka - podziwiam za podejście do sprawy;)
  • 8 lat temu
    Nie razem, dlatego ze to dwa miasta i nie da sie pogodzic szkol dzieci, mojej schorowanej mamy. Trudne to wszystko bywa. Jest sporo przeszkod. Zycie nie jest lekkie niestet. Juz sie ogarnelam a przy okazji z tym zadanie siostrzenicy, kolacjr, powtorke polskiego i zamowienie zakupow i pomoc szkolna i komputerowa kolezance przez telefon :P inspektor gadzet:D
  • 8 lat temu
    Agnieszka76 dzieki za serduchowe wsparcie:* <3
  • 8 lat temu
    Fiolek super. Zero dysplazji:D hurra:) zapalenie szybko pokonasz. ;) cytologia to badanir materialu, a nadzerke to chyba badanie ginekologiczne wykrywa, badz moze usg, ale nie wiem na pewno. Bardzo bardzo sie ciesze z takich twoich wiesci pozytywnych <3
  • 8 lat temu
    Agnieszka76 mój co drugi dzień wygląda tak przez ok8godz doby. Wieczorami lece z nóg:P teraz bedzie czas dla mnie. Wieczorna herbatka od21:45 do22.30 :P
  • 8 lat temu
    Kubek 420ml. I piję powoli bo na poczatku gorąca:P przy tym przegladam maila, planuje nastepny dzień, rozmawiam z moim polowkiem...a pozniej spać bo 6.45 wstajemy:P taki rytuał :P
  • 8 lat temu
    Agnieszka dziękuję Ci bardzo, ja Tobie również życzę dobrej nocy i spokojnych snów <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat