Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Witam kobitki.A myslalam ze tylko ja spac nie moge i rozmyslam sobie...powinno byc wiecej optymizmu ale chyba stres jest czasem silniejszy...Oj takie maluszki sa kochane chyba bym chciala zeby moja znow byla taka mala bo teraz jest niesamowicie pyskata ale to ze szkoly wynosi...za 2tyg konczy 8lat idziemy do kina bo ksiezniczka tak sobie zazyczyla :) milego dzionka <3
  • 8 lat temu
    Paulina86 właśnie tak jak i u mnie, wcześniejsza lekarką (którą z przyjemnością zmieniłam) notorycznie mi mówiła, że to nadżerka, że trzeba wyleczyć. A może się już coś działo ...tego nie wiem.Tak czy inaczej ja miałam znaki, że coś nie jest tak. I całe szczęście, że nie zostawiłam tego tylko zmieniłam lekarkę i jestem tu gdzie jestem.A gdzie jestem to juz wiecie. Pozdrawiam
  • Dobry wieczor :* jak tam weekend sie zapowiada ?? maz wrocil, jutro jedziemy do galerii poprawic mi humorek ;) hihi
  • Witam moje Kobietki. Ja jutro zostawiam Synka z Babcią i uciekam do Szwagieki na relaks calodniowy. Dziś przysłali nam mebelki dla Synka do pokoiku. Pięknie wyglądają <3 <3 <3
  • :P
  • Dzień dobry drogie Panie. Co tu taka cisza? Jak wweekend mija? U nas w koncu napadalo sniezku. Duuuuzo sniezku <3 <3 <3
  • Agniesiu 2 drinki wypilam i padlam. Haha masakra. Ale było zabawnie a to najważniejsze. Synus sie stesknil tak ze dziś za mną chodzi krok w krok. <3 <3 <3 pozdrawiam cieplutko.
  • Witam drogie Kobietki <3 konizacja coraz bliżej i jestem trochę przerażona. Powiedzcie mi proszę ile dokładnie po zabiegu zostalyscie na oddziale? Czy mialyscie jakieś badania przed konizacja? No i jak jest z bólem? Pozdrawiam cieplutko w tak mroźny dzien <3 <3 <3
  • Olenka Ja wyszlabym w ten sam dzien, jezeli tak jak planowali zrobiliby mi zabieg rano, zaraz po przyjeciu, ale ze bylo kilka operacji konizacje zrobili mi dopiero po 15 i wyszlam z samego rana na drugi dzien. Badania robili mi zaraz po przyjeciu na oddzial. Olenka bedzie gites ;) ciesz sie , ze juz nie dlugo bedziesz juz po wszystkim ;)
  • Basiu dziękuję. A powiedz mi jeszcze jakie badania mialas robione? Pozdrawiam <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat