czarownica44, Wygrał

od 2010-05-10

ilość postów: 658

Ostatnie odpowiedzi na forum

Rak pęcherza moczowego

5 lat temu

kama58 pozdrawiam również wszystkich bardzo serdecznie:) i życzę dużo zdrówka:))

Rak pęcherza moczowego

5 lat temu

Witam serdecznie:)

Dawno mnie nie było, ale mam zbyt dużo obowiązków i brak czasu. Odpisuję jedynie na maile:)

Wczoraj dostałam na maila prośbę o udostępnienie takiej oto wiadomości:

Ze względu na fakty, iż aktualnie w należącym do Uniwersytetu Jagiellońskiego Centrum Badań Klinicznych Jagiellońskiego Centrum Innowacji w Krakowie (www.cbkjci.pl; www.jci.pl) prowadzone jest badanie kliniczne u chorych z rakiem pęcherza moczowego w stadium zaawansowanym lub z przerzutami, którzy są już po pierwszym cyklu chemioterapii chciałam zapytać się czy byłaby możliwość poinformowania forumowiczów o takiej możliwości.

 

Szczegóły dotyczące tego badania chętnie przekaże w rozmowie telefonicznej dr hab. n. med. Tomasz Miszalski-Jamka: 783 319 956.

Jeśli jest ktoś chętny to proszę dzwonić i dowiedzieć się szczegółów.

Pozdrawiam wszystkich i życzę dużo zdrowia.

Rak pęcherza moczowego

6 lat temu
Maba nie stosowałam żadnych diet i nie wiem dlaczego Wam lekarz zalecił taką dietę. Czym to tłumaczył? Żołądek ma zdrowy? Oczywiście nie jestem lekarzem i każdy przypadek jest inny.

Rak pęcherza moczowego

6 lat temu
Maba o jakiej diecie mówicie? Są jakieś zabronione produkty??

Rak pęcherza moczowego

6 lat temu
Amabilis witaj na forum. Nie wiem czy ktoś miał tam operację usunięcia pęcherza. Poznań znany mi jest z tego, że nie robią pęcherza z jelita, ale kobietom, nie wiem jak jest z mężczyznami. Wiem, że były osoby operowane w Poznaniu, ale czy MSW nie wiem. Trzeba być dobrej myśli, że będzie dobrze.

Rak pęcherza moczowego

6 lat temu
enni na ojom się nie wchodzi, nie ma takiej możliwości, leży się tam w zależności od stanu zdrowia, ja leżałam 2 doby bo miałam bardzo dużą gorączkę. To , że nie ma Cię przy mamie to nic nie szkodzi, ona tam śpi i odpoczywa. Jak już będzie na sali wtedy Twoja obecność będzie miała sens.

Rak pęcherza moczowego

6 lat temu
bogda0707 witaj na naszym forum. Wiadomo, że są tutaj różne sytuacje i przypadki chociaż chorujemy wszyscy na to samo. Każdy kto zachoruje szuka ratunku różnymi sposobami, niestety nie powinniśmy leczyć się na własną bo z tym nie ma żartów , to nie grypa i witamina C nie pomoże. Skoro lekarz zaleci usunięcie pęcherza to trzeba podjąć tą decyzję szybko i cieszyć się życiem. Wiem, że nie zawsze jest tak jak w moim przypadku i sporo ludzi przegrywa walkę, ale weź pod uwagę również ile osób wygrało. Pozdrawiam serdecznie.

Rak pęcherza moczowego

6 lat temu
misia01 nie załamuj się, teraz trzeba walczyć, a to dopiero początek. Głowa do góry i barć gada za rogi. Nie można wątpić w wyzdrowienie, trzeba walczyć do końca. Będzie dobrze tylko działaj.

Rak pęcherza moczowego

6 lat temu
wyrazy współczucia dla rodziny Janka24 i dla Morpheus również.

Rak pęcherza moczowego

7 lat temu
sierotka polecam Centrum Onkologii na Ursynowie doktora Tomasza Demkowa. Bardzo dobry specjalista onkolog-urolog. Przyjmuje też prywatnie, ale wiadomo, że to koszty. Dla mnie to najlepszy lekarz w tej dziedzinie.