house, Wygrał

od 2011-05-14

ilość postów: 77

Komentarze

Blog: Mam pytanko;)
12 lat temu
Tak to może byc efekt uboczny naświetlań. Warto abyś skonultowała się z lekarzem prowadzącym.
Blog: Walka o swoje życie !!!!!!!!!!
13 lat temu
Po pierwsze nie nikomu nie zamierzam i nie zamierzałem odbierac nadziei a pod drugie nikomu nie zarzucam klamstw. Chodzi mi tylko o fakty. uważasz że jest zmowa koncernów które sabotuja vit B17 ? Przecież to firmy nastawione na zysk i jesli związki chemiczne zawierające amigdaline miałyby faktycznie tak rewelacyjny efekt to na pewno byłyby wprowadzone do schematu leczenia i to właśnie przez te krwiożercze firmy. Dopuszczenie jakiejś substancji do ogólnego stosowania jako leku to co najmniej kilka lat badań laboratoryjnych i klinicznych. Ja się boje sytuacji w której ktoś przeczyta Twoje informacje i zaprzestanie leczenia tradycyjnego, bo ono np. daje objawy uboczne a konsumpcja pestek nie. Albo też jeśli amigdalina zmieni sposób działania preparatów dotychczas zażywanych? i co wtedy?
Blog: Walka o swoje życie !!!!!!!!!!
13 lat temu
W literaturze naukowej nie wyników badan które by potwierdziły skuteczność vitaminy B17 w leczeniu choroby nowotworowej.
Blog: Znamiona cd.1
13 lat temu
Problem jest taki że jak na NFZ usuniesz dwa znamiona to oni i tak zapłacą jak za jedno. Stąd lekarze robią to pojedyńczo.