Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • :(:(:( bardzo mi przykro! Już lepiej mieć takie sprawy za sobą!!! Sciskam mocno!
  • Andziu, w dzień mamy rakowi się nie damy :*** ja niedługo mam mammografię, już leciutko mam pikawkę:/
  • 9 lat temu
    Witam dziewczyny jestem tu nowa,choć moja wątpliwa przygoda z rakiem zaczęła się w 2013r.Mam zmutowany gen BRC1, dowiedziała się o tym niedawno i dlatego chcę się poddać obustronnej mastektomii z jednoczesną rekonstrukcją.Niestety mój onkolog odesłał mnie do internetu żeby sobie poszukać miejsca i lekarza.Jestem po leczeniu złośliwca piersi radi i chemio terapii piersi bez usuwania guza bo się rozpuścił podczas chemii i po usunięciu guza złośliwego jajników z jajnikami i przydatkami.Będę wdzięczna za każdą wskazówkę :) :)
  • 9 lat temu
    Witam dziewczyny jestem tu nowa,choć moja wątpliwa przygoda z rakiem zaczęła się w 2013r.Mam zmutowany gen BRC1, dowiedziała się o tym niedawno i dlatego chcę się poddać obustronnej mastektomii z jednoczesną rekonstrukcją.Niestety mój onkolog odesłał mnie do internetu żeby sobie poszukać miejsca i lekarza .Jestem po leczeniu złośliwca piersi radi i chemio terapii piersi bez usuwania guza bo się rozpuścił podczas chemii i po usunięciu guza złośliwego jajników z jajnikami i przydatkami.Będę wdzięczna za każdą wskazówkę :) :)
  • wrrr nie pojmuje takiego podejścia lekarza!!! Ania, a skąd jesteś?
  • 9 lat temu
    Wrocław
  • ja daleko od Wrocławia się leczę, coś bym mogła doradzić ew. w Warszawie, popytać ja na Twoim miejscu zadzwoniłabym do jakiejś fundacji, Amazonki albo Chustka
  • Aniaaa na stronie głównej tego forum jest Biuro Interwencji Onkologicznej napisz pilnie o swoim problemie otrzymasz pomoc.Powodzenia :D
  • 9 lat temu
    Dzięki dziewczyny będę dalej szukać,ale jakby któraś z was miała jakieś opinie o tego typu zabiegach to proszę o wpis,bez względu na lokalozację.W końcu można pozwiedzać trochę nasz piękny kraj ,prawda? ;)Dziękuję Życzę wszystkim zdrówka.
  • Kochana Andziu , ja mam już wyznaczony termin operacji na 26 maja, najpierw usuną mi lewą pierś i w zależności jak wyjdą wyniki tej usunietej piersi będzie chemia albo naświetlania.Zaczynam sie bać cz się wybudzę ,i co będzie dalej. Pozdrawiam Was wszystkich i życzę dużo zdrówka.Ewa.


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat