Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • 11 lat temu
    witam kobitki :)

    dawno nic nie pisalam - u mnie wszystko ok :) w czwartek mam kontrole ale jakos podchodze do niej na luzie :)
    chce napisac ze moja kolezanka wlasnie obchodzi 5 rocznice WYGRANIA z tym gadem !!! :) miala 3 stopien choroby z potrojna sila tego cholerstwa (tak tutaj oznaczaja jej chorobe) no ale udalo sie :)
    pozdrawiam Was :) i codziennie czytam :)
  • 11 lat temu
    ona, widze ze robisz sie coraz dziejlniejsza, pamietam jak rok temu balas sie kontroli
    moja przyjaciolka miala takiego samego raka jak ty i siodmy rok w zdrowiu jej mija
  • 11 lat temu
    rybenka
    wiesz co podchodze do tego tak - martwieniem nic przeciez nie zmienie a tylko sobie zaszkodze - u mnie w rodzinie (dalsza rodzina) sa 3 kobitki po tym raku - jedna jest zdrowa ponad 25 lat :)
    na kontroli sie nie martwie - troszeczke mam stresa jak odbieram wynik ale i tak nie jest tak zle :)

    do tego planuje zalozenie rodziny :) mam juz zielone swiatlo od lekarzy :) wiec nic innego mi nie zostaje jak dzialac hihi :)

    mam maly problem z kolotaniem serca - lekarz powiedziala ze to nepewno nic powaznego - no ale sprawdzic kazala

    co do mojej kolezanki o ktorej wczesniej pisalam - zapomnialam dodac ze ona miala raka piersi - jest 5 latek po - trzeci stopien choroby z potrojnym uderzeniem - bylo ciezko ale sie udalo :)
  • 11 lat temu
    dziwna ta nowa strona :/ szczegolnie glowna :/ nie mozna zobaczyc kto ostatnio pisal na forach
  • Strona jest przebudowywana- nie wszystko jeszcze gotowe ale będzie ok:))
  • 11 lat temu
    aha jak tak to ok :) strona ogolnie jest fajnie zrobiona taka zywa kolorowa :) (moim zdaniem lepiej wyglada) tylko ze wlasnie nie moglam znalesc ostatnich wpisow ludzi :) do tego nie mozna obejrzec filmikow ludzi po raku (na samej gorze strony)
  • 11 lat temu
    no ale strona jest teraz duzo zywsza bo jest duzym + :)
  • 11 lat temu
    no, trzeba sie bedzie przyzwyczaic:)
    ona, jestes dzielna i swoim optymizmem dzialasz tutaj wiele dobrego
    serdecznie pozdrawiam i zycze piatki dzieciakow :))
  • Ja rownierz mam badania za tydzien i sie troszke obawiam , moze dlatego , ze to sa moje pierwsze..........
  • 11 lat temu
    rybenka
    dzieki :)

    jola
    to twoja pierwsza kontrola wiec to normalne ze sie martwisz - ja to przez rok na kazdej kontroli wylam jak male dziecko tak sie balam !! a jak odbieralam wyniki to tak mi sie rece trzesly ze otworzyc e-maila nie moglam - potem z czasem sie juz przyzwyczailam do tego wszystkiego


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat