Rak piersi

14 lat temu
Jestem po mastektomii dwa lata i nie mogę jeszcze dojść do równowagi ,nie mam żadnego wsparcia borykam się z nim sama ,czasami mam wszystkiego dosyć.Proszę o jakieś rady bo nie mam nawet z kim o tym porozmawiać .
3346 odpowiedzi:
  • 11 lat temu
    ja caly czas powtarzam ze bedzie dobrze. inaczej byc nie moze :)
  • 11 lat temu
    wiesz, to jednak kilkugodzinna narkoza, jakis czas jest sie zmeczonym i oczywiscie obolalaym
    dren oczywiscie tylko czasowy
  • 11 lat temu
    Jolu a jak twoje włoski?
  • 11 lat temu
    a mi wszystko odrasta, tylko nie brwi....
    mam zamiar zrobic sobie makijaz permanentny
  • Moje wloski coraz dluzsze , brwi i rzesy takze , rzesy to nawet dluzsze jak kiedys , wiec maluje je z przyjemnoscia.
    I chociaz wloski rosna , to i tak sa jeszcze za krotkie jak na moj gust.
  • 11 lat temu
    No widzisz a jednak to prawda! A kolor zostawiłas czy poszłaś w "pastele"?
  • Ech , no pastele oczywiscie , mialam swoj taki mysi , to musialam cos z tym zrobic hi hi.
  • 11 lat temu

    Użytkownik @allaa1 napisał:
    ja caly czas powtarzam ze bedzie dobrze. inaczej byc nie moze :)



    Ja tez to sobie powtarzam -to jest moja Mantra, bo musi byc dobrze .
    Co najgorsze w moiej sytuaci to nie moge calkowicie przestac palic-ograniczam do minimum i jestem na siebie
    wscikla i bardzo sie wstydze ..
    Moze ma ktos lepsze doswiadczenia i rady jak sie od tego uwolnic..
    Pozdrawiam was dzielne dziewczyny
  • Uli , jesli ograniczasz palenie , to bardzo dobrze , ja musze Ci powiedziec , ze rowniez pale i nie moge przestac , powiem wiecej , jak dowiedzialam sie o chorobie , to ani myslalam przestac palic , bo uwazalam , ze to nie najlepszy czas na skonczenie z nalogiem , no ale to jest moje zdanie , natomiast jesli bardzo chcesz przestac to silna wola wystarczy , ja nie chce przestac i dlatego pale.
  • 11 lat temu
    no w tym temacie nie mam nic do powiedzenia
    nie palilam
    nie pale


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat