Przypomnijcie się jeśli tutaj zaglądacie

4 lata temu
Mam prośbę do tych osób ,które ze mną na przestrzeni lat utrzymywały tutaj kontakt na pw np ,przypomnijcie się co u Was ? Z wieloma osobami mam kontakt spotykamy się na prywatnych wyjazdach :) o innych myśle jak sie mają ich bliscy i Oni sami :) Napiszcie albo w tym wątku lub na PW czekam z niecierpliwością :) sierotka
7 odpowiedzi:
 • 4 lata temu
  Zapraszam przeczytajcie :)
 • Cześć!
 • 4 lata temu
  Cześć Sierotka i Witam wszystkich! Jestem i daję świadectwo, że można się wyślizgać. Mówię to tym odważniej, że minęło pięć lat!! Można uznać że nastąpiło przedawnienie i można wystąpić o zatarcie :) Żartuję oczywiście. Z pokorą przyjmuję każdy dzień chociaż nie zawdzięczam tego przebytej chorobie. Każdej wątpiącej osobie przekazuję : jest dziś , tu i teraz !
 • 4 lata temu

  Ostryga 7 witaj :) :)  super wieści oby takich więcej ,może napisz ,przypomnij z jakim problemem się zmagałaś w skrócie i jaką masz radę dla tych co nie mogą się odnaleźć i racjonalnie często myśleć w diagnozie która zwalipa  ich z nóg .Cieszę się z Tobą i życzę wszystkiego najlepszego .:) 

 • 3 lata temu
  Podbijam temat!
 • 3 lata temu
  Podbijam
 • 3 lata temu

  Odnawiam temat a wiecie dlaczego ?dlatego ,że otrzymałam PW  ,piękne w treści wspomnienie kiedy koleżanka z Polski szukała tutaj wiedzy i wsparcia  ,słów zwykłych takich ludzkich .Bez wzniosloscì, ale nadziei ,ze jej bliska osoba ,tata powinien walczyć i żyć .Takich osob tutaj było i jest sporo ,jedni piszą inni tylko czytają ,nie mając siły do pisania i to też jest cenne ,to oznacza ,że darzą to forum zaufaniem .Tak marzę sobie by ten akurat wątek ,był pełen wspomnień z wygraną ciężką chorobą ,był wsparciem dla tych ,co tutaj piszą ,szukają pomocy ,ale też wspierają innych .Kochani ,wszyscy ,którzy znalezliście tutaj rady od forumowiczow ,ale też pomoc od założycieli forum ,proszę wygospodarujcie parę chwil ,podzielcie się wspomnieniami ,opowiedziedzcie co u Was ,jak Wam się wiedzie .

  Sierotka Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat