nowotwór kości

11 lat temu
Dziś dowiedziałam się,że (6-letnia) córka mojego partnera ma nowotwór kości. Trafiła do szpitala w miniony wtorek z bólem nogi, a dokładnie bólem piszczela... początkowo myśleliśmy, że to skręcenie, może złamanie, ale.... lekarze od początku coś podejrzewali. Cały czas jest w szpitalu, podawane są jej leki przeciwbólowe, ponoć rokowania są bardzo słabe. Właśnie zamierzam w tym tygodniu pojechać tam i dowiedzieć się więcej.... ale sam fakt, że dowiedziałam się o tym dzisiaj zmroził mnie do reszty...., ale wydaje mi się, że skoro to 6 letnie dziecko, to szanse na walkę są dosyć duże, mam rację?
4 odpowiedzi:
  • 11 lat temu
    Wszystko zależy od tego jaki jest to rodzaj nowotworu. Czy już coś wiadomo?
  • 11 lat temu
    Cały czas trwają badania obrazowe, ale lekarz najbardziej podejrzewa, że jest to mięsak kościopodobny. Okazało się,że w rodzinie jego byłej żony była osoba,która również na to cierpiała.
  • 11 lat temu
    Wybacz mała literówka, kosciopochodny*
  • Witam Jestem po operacji guza pluca lewego usuniecie plata lewego dolnego guz byl zlosliwy ale usuniety calkowicie pozniej zrobilem scyntografie byly zmiany w kosciach ale radiolog stwierdzil ze sa to sprawy wczesniejsze nastepnym badaniem bylo PET w badaniu PET wyszlo ze jest wszystko ok ale teraz od jakiegos czasu boloa mnie nogi coraz bardziej i kosci i rece w stawach ramieiennych a tak wogole to bola mnie wszystkie stawy prosze o to czy ktos mial taki przypadek .Mam lat 56 prosze sie odezwac i napisac o takim przypadku


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat