Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • 7 lat temu
    Gratuluję nowej pracy terapeutce.Cieszę się ,że marzec zaczął się optymistycznie.Mi trochę myśli uciekły od wyników ,bo jutro jadę z córeczką na stare warszawskie śmieci i bedziemy czekać na operację.Synka odwiozlam do rodzicow i teraz bucze z tęsknoty i nad swym losem.Jezyk321 ja mialam w znieczuleniu i jak jest taka możliwość to zawsze biore B).Pobolewalo po i krwawilam lekko aż tydzień.Dobrej nocy kobitki.Trzymajcie kciuki jako i ja trzymam <3
  • <3
  • Dzięki krupek <3 głowa do góry, będzie dobrze :)
  • jezyk321: kochana przezyjesz te bipsje na prawde troszke poboli i tyle nic jest to nic czego nie da sie przezyc ! :)
  • Dziewczyny Kochane!:) dostalam psikusa od losu:) Lekarz odstąpil od biopsji z racjii, ze: Obraz kolposkopowy onkologicznie niepodejrzany niestasfakcjonujacy odpowiadajacy HGSIL:) I ze wzgledu na ciaze dzisiaj mnie nie skubal:) nastepna kolposkopia w 32tc o ile sie nic nie zmieni biopsja dopiero 3 msc po porodzie:) Dziekuje za wszystkie kciukasy:) <3 <3 <3 Jesteście WIELKIE:)
  • .
  • 7 lat temu
    witam dziewczyny :( nic nie pisałam , bo zle sie czuje pan profesor zadecydowal ze robia amputacje całej szyjki i juz jestem po ;( i z miejsca zalozyli mi karte dilo :/ :/ :/ Pozdrawiam Was Wszystkie serdecznie
  • Jezyk, to tylko się cieszyć <3 super! Mika, współczuję, ale przede wszystkim liczy się zdrowie :) trzeba być dobrej myśli i będzie wszystko tylko lepiej. Ściskam dziewczyny! U mnie dzisiaj chwilę słoneczko było więc się nieco rozchmurzylam. Mąż ma zapalenie oskrzeli i boję się że się zaraze i nici z zabiegu. A czuję się okropnie mam straszne bóle brzucha, myśle że ze stresu ale mam złe przeczucia. I próbuje się psychicznie przygotować na to co może mnie czekać. Wczoraj znowu plamilam tym razem po współżyciu :/ więc chcę mieć to jak najszybciej za sobą. Najgorsze będzie czekanie na wynik :( ech. Dobrze ze jesteście dzięki wam trzymam się pionu bo widzę że wszystko da się przezwyciężyć ale po prostu jest ciężko. Naprawdę. Nikt poza wami nie potrafi tego zrozumieć ale z drugiej strony to dobrze bo to znaczy że są zdrowi. Trzymajmy się wszystkie razem. <3
  • Mika, lekarze wiedza co dla Ciebie dobre, trzeba zaufać, rozumiem ze to trudne, ale dla zdrowiał wszystko <3 Agnieszka, racja zakladalam najgorsze dlatego teraz ciesze 2x bardziej;) emily, otoz to:)
  • 7 lat temu
    emilyemily słusznie piszesz,dobrze mieć już to za sobą,tak będzie,trzymaj się Kochana <3 jezyk321 no to teraz dla maleństwa nie denerwuj się na zapas <3 <3 mika78 czasami takie radykalne decyzje lekarzy nas przerażają ale moje zdanie jest takie, że lepiej raz a konkretnie niż potem wracać do szpitala na docinanie; zwłaszcza jeśli już nie planujemy dzieci/przepraszam za bezpośredniość ale tak to widzę <3 U mnie na przemian deszcz z gradem i słońce a teraz tęcza wyszła :) pozdrawiam


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat