Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10924 odpowiedzi:
  • Można powiedzieć, że to już stara historia. Urodziłam synka prawie 4 lata temu i chyba wtedy zaczęło się coś psuć, wysiadła tarczyca, mam niedoczynność, hashimoto cały czas na lekach. Brzuch nawet po ciąży ( jakieś pół roku po) był płaski. Później zaczęły się dziwne bóle, lekarze zawsze twierdzili, że wirusowe. Na zmiane biegunki, zaparcia, mam taki powiększony, jakby napompowany, no i bóle w różnych miejscach. Na usg wyszła niewielka ilość płynu międzypętlowo, lekarz stwierdził, że może tak być. Zaczynam batalię u gastrologa, bo może to jelita. Sorrki za taką litanię. ;)
  • Tak, szkoda, że wszystko tyle trwa, teraz leki od gastro. i czekanie do czerwca czy coś się poprawi + usg. Szkoda, że nie ma takich skanerów jak w filmie elizjum, chwila i wszystko wiesz :D
  • Agniesiu trzymam kciuki. Tak moje nastawienie sie zmieniło bo Synus zdrowiutki. Teraz lżej na duszy. Czekam na wieści od Ciebie <3 <3 <3pozdrawiam cieplutko :) :)
  • Joasiek nie chce Cię straszyć,ale może to jajniki? Robiłaś sobie marker Ca 125? Jeśli nie to ja bym zrobiła dla świętego spokoju,bo przy raku jajnika występują właśnie takie objawy o których piszesz.
  • Lekarz badając stwierdził, że są ok, marker wyszedł 13. Pobiorę leki od gastrologa do czerwca i zobaczymy, co dalej.
  • 8 lat temu
    Witam dziewczeta nieczesto tu zaglądam przepraszam ze zawsze wpadam z jakimis pytaniami , ale skąd jak nie od was mile panie :-* Wiec kolejne pytanie mam.... Do pan ktore są po konizacji ja m8alam tydzien temu i bylo wszystko super nic mnie nie bolało mialam tylko malutkie krwawienie a od dwoch dni pobolewa mnie podbrzusze i mam takie brazowe uplawy lekarz powiedzial mi abym sprawdzala zapach (czy brzydko nie pachną) no i nie jest to brzydki zapach aczkolwiek jakis inny taki zaznaczam ze bardzo dbam o higienę no i ten bol.podbrzusza mnie niepokoi, wizyte mam za tydzien i nie wiem cholira czy tak moze byc czy cis mi sie tam dzieje :( Proszę was o odp moze któraś miala podobnie albo co :/
  • 8 lat temu
    Witam dziewczeta nieczesto tu zaglądam przepraszam ze zawsze wpadam z jakimis pytaniami , ale skąd jak nie od was mile panie :-* Wiec kolejne pytanie mam.... Do pan ktore są po konizacji ja m8alam tydzien temu i bylo wszystko super nic mnie nie bolało mialam tylko malutkie krwawienie a od dwoch dni pobolewa mnie podbrzusze i mam takie brazowe uplawy lekarz powiedzial mi abym sprawdzala zapach (czy brzydko nie pachną) no i nie jest to brzydki zapach aczkolwiek jakis inny taki zaznaczam ze bardzo dbam o higienę no i ten bol.podbrzusza mnie niepokoi, wizyte mam za tydzien i nie wiem cholira czy tak moze byc czy cis mi sie tam dzieje :( Proszę was o odp moze któraś miala podobnie albo co :/
  • 8 lat temu
    Nadal boli cholira :/ :/
  • Agniesiu gratuluję!!! Piękne wyniki na wiosne! Cieszę się razem z Tobą!!!! Ja za jakiś tydzień moze się wybiorę na kontrolną cyto.<3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
  • Agnieszko cieszę się razem z Tobą :D :D Ja też czekam do 14 kwietnia i mam nadzieje że razem po świętujemy w najbliższym czasie <3 <3 :D :D


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat