Do startu gotowi... HSIL- CIN 3 / CIS

12 lat temu
dzien dobry !!! z okazji dnia kobiet odebrałam wynik czerwony cytologii ''stwierdza się nieprawidłowe komórki nabłonkowe. komórki nabłonka HSIL - Zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego cin 3/ cis''... i tyle...kolposkopia będzie za kilka dni, podczas tego badania pobiorą też wycinki do histopatu... 11 miesięcy temu cytologia była idealna- zero infekcji...będę miała zabieg chyba, a co pozniej - nie wiem...mam dwuletnie dziecko, 29 lat...czy histopatologia może dać taki wynik, że nie będzie nawet zabiegu ? czy jeśli cytologia ujawniła HSIL to już ''pozamiatane''? pomóżcie kobietki...
10923 odpowiedzi:
  • 3 lata temu

    Dlaczego tak myślisz... ? Przetrząsnęłam wszystkie internety, przeczytałam mnóstwo wypowiedzi na forach. Każdy przypadek jest niby podobny a inny... Też mam córkę, którą wychowuję sama. Musimy wierzyć!!!

  • 3 lata temu

    Cześć dziewczyny !!! Mam pytanie ... moj wynik biopsji rak in situ z mikroinwazja czy któraś z was to przechodziła ? Mam mnóstwo pytań... jestem po wizycie w DCO teraz badania i operacja Jestem śmiertelnie przestraszona!!! Dajcie znać z góry dziękuje

  • 3 lata temu

    witaj Agnieszka76 dziękuje za twoja odpowiedz, czy to znaczy ze byłaś w podobnej sytuacji? 

  • 3 lata temu

    agnieszka76 mi wyszedł cis Ia po wizycie w DCO lekarz pytał czy chce zachować płodność jednak nie planuje ciąży  mam dorosła córkę wiec mówił o wycięciu macicy wspomniał ze jajniki zostawia...  byłam tak przerażona ze mało pamietam. Zlecił badania TK ,rezonans ,ekg i krew po tym wizyta u niego ponownie nie wiem czy to będzie tak zwane konsylium ... boje się ze to za długo będzie trwało o raku dowiedziałam się 12.03.21 najchętniej poszłabym dziś na operacje. 

  • 3 lata temu

    Agnieszka76 dziękuje za wsparcie i za poświęcony czas to dla mnie bardzo ważne porozmawiać z osoba która przeszła to co ja przechodzę teraz mam nadzieje ze dziad się nie powiększy do operacji i szybko pozbędę się intruza boje się tych wszystkich badań, cały czas myśle o tym żeby nie wykazały czegoś gorszego :(  to mnie teraz przytłacza najbardziej tym bardziej ze odczuwam ciągnący ból w prawej pachwinie .... ogromnie się cieszę ze Tobie się udało i ze jesteś zdrowa !!! 

  • 3 lata temu

    Syla2021 jakie miałaś objawy? 

  • 3 lata temu

    Agnieszka76 na razie faktycznie nie jest dobrze mętlik w głowie mam nadzieje ze szybko pozbędę się tego czegoś a z czasem będzie tylko lepiej tak jak mówisz, rozmowa z tobą dodala mi otuchy jeszcze raz dzięki.

  • 3 lata temu

    witaj mama3 w zasadzie nie miałam...nic mnie nie bolało czasami miałam plamienia miedzy miesiączkami ale nie zawsze, dowiedziałam się po badaniu cytologi 2x III gr. Później biopsja i wyszło niestety :( 

  • 3 lata temu

    mama3 jak jest u ciebie ? Widziałam z wcześniejszych rozmów ze czekasz na wynik czy już go masz ? 

  • 3 lata temu

    czekam jeszcze na histopat, zadzwonię w czwartek czy są wyniki



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat