anhosp,

od 2019-01-25

ilość postów: 6

Ostatnie odpowiedzi na forum

Potworniak niedojrzały

1 rok temu

To znaczy, że jesteś zdrowa 🙂

Jak przebiegały u Ciebie badania kontrolne, tzn jakie konkretnie były robione bo ja właśnie teraz miałam usg narządu rodnego i czekam na wynik mammografii i tyle co mi zaproponowano. Mija 3 miesiące od diagnozy.

Potworniak niedojrzały

1 rok temu

Jestem po laparoskopii, usunięto jajnik z przydatkami, wzięto wycinki z otrzewnej, moczowodu i drugiego jajnika. Wyniki histpat wykazały że nigdzie nie ma komórek nowotworowych, również w usuniętym jajniku. Jestem do obserwacji. Myślicie, że można wyjść z tej choroby?

Potworniak niedojrzały

1 rok temu

Na początku robiłam dokladnie to co Ty: szukałam na stronach, forach informacji czy ktoś zmaga się z tym samym, jak wygląda leczenie, ale za każdym razem wywoływało to u mnie taki lęk, że przestałam czytać. Przestałam także porównywać leczenie różnych przypadków nowotworów jajnika bo każdy przypadek jest inny i każdy na swój sposób z nim walczy. Musimy być silne. Mam 37 lat, urodziłam 2 córki.Mam w głowie tyle planów i energii do działania. Damy radę 💪💪💪

Potworniak niedojrzały

1 rok temu

Cieszę się, że jest u ciebie dobrze. Diagnoza jest straszna, ale najważniejsze to nie poddawać się i wierzyć, że musi być dobrze. Wiadomo, że trzeba będzie częściej kontrolować się,  ale życie jest najważniejsze. Będę tu zaglądać by wspólnie się wspierać 🙂❤

Potworniak niedojrzały

1 rok temu

A co z markerami? Też były w normie? U mnie markery niczego nie wykazały tylko hispat.

Potworniak niedojrzały

1 rok temu

U mnie również zdiagnozowano potworniaka niedojrzałego po usunięciu laparoskopowo torbieli. Teraz czeka mnie operacja tradycyjna i usuniecie jajnika lub macicy i przydatków, tego na ten moment nie wiem. Chciałam zapytać o wasze zdrowie, czy wszystko jest w porządku?