Marlena566,

od 2021-08-10

ilość postów: 4

Ostatnie odpowiedzi na forum

Pomocy, wiary w lepsze jutro

2 lata temu

Operacja przebiegła pomyślnie. Przede wszystkim spowodowała, że już nie ma krwi w moczu. Przed operacja hemoglobina 8-9. Teraz po operacji 11. Także od razu lepiej. 

Życzę Wam dużo siły. 

Ta bezradność jest nie do zniesienia.

Pomocy, wiary w lepsze jutro

2 lata temu

Niestety Kochanie nerki ale znajomy ma wycięta nerkę z moczowodem i częścią pęcherza. Ona już w ogóle nie pracowała. Liczne zmiany na płucach, wokół aorty, w węzłach chłonnych i chyba naokoło nerki też. Lekarze rozłożyli ręce. Chemia chyba będzie. Jednak dają czas w miesiącach... Jesteśmy bezradni.

Pomocy, wiary w lepsze jutro

2 lata temu

a zdziwiona byłam, że od razu po usg założono kartę, bo kiedyś koleżanka miała podejrzenie raka nerki po usg, nikt nie zakładał jej karty dilo. Czekano na wynik tomografii na której wyszło, że to przerost piramidy nerkowej a nie guz. Być może lekarz temu znajomemu o którym pisałam wcześniej, powiedzial już coś więcej, czego on nie chce nam powiedzieć.

Pomocy, wiary w lepsze jutro

2 lata temu

dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Znajomy niestety nie do końca wszystkim chce się dzielić i niestety ciężko mu pomóc. Na razie tłumaczę sobie, że czekamy na dalsze badania, że jak będzie miał wszystko to wtedy mogę jakoś pomóc, a właściwie zmusić go żeby dał sobie pomoc. Jest zdołowany i nie przyjmuje już chyba nic do siebie. Nawet chęci pomocy właśnie. Dam znać jak będziemy coś więcej wiedzieć.