< Powrót

Jak się leczy nowotwory

Pytania użytkowników

Mam pytanie, czy np w raku żołądka można stosować jakąś dietę? Jeśli tak, to jaką? I to prawda, że olej z lnu leczy raka?

Olej z lnu na pewno nie leczy raka. Co do diety w raku żołądka to powinno się spożywać mniejsze porcje posiłków ale częściej np. 5 razy dziennie. Unikać potraw smażonych zdecydowanie preferowane są gotowane. Warzywa i owoce powinny być podawane przetarte w lub w postaci galaretek lub kisieli. Nie powinno się spożywać zbyt dużo błonnika.

Bardzo jestem ciekaw czy są w Polsce ośrodki które współpracują i leczą metodą dr. Burzyńskiego z Texasu...
W mojej opinii radioterapia oraz chemioterapia są bardzo mało skutecznymi metodami, natomiast wprowadzenie nowych metod jest blokowane przez lobby farmaceutyczne...

Wspomniana metoda niejest dopuszczona w Polsce a na świecie budzi kontrowersje ze względu na wątpliwości co do jej skuteczności.

Czy ktoś czyta te teksty przed opublikowaniem? Tak dużo tu błędów: "Napromieni się sam guz lub miejsce o jego usunięciu..." albo: "O skuteczność leczenia decyduje moment jego rozpoczęcia." Przecież czytają to zazwyczaj ludzie chorzy o wysokiej adrenalinie i trudno zrozumieć taki tekst!

Faktycznie wpadł tekst bez korekty przepraszamy!

Potrzebujesz wiedzy lub porady?

zamknij
Zadaj pytanie