Szanowni Państwo,

jeśli w natłoku zdarzeń nie zdążyliście jeszcze zastanowić nad świątecznymi prezentami dla bliskich, pracowników lub klientów, to możemy pomóc. Rozważcie możliwość zakupu limitowanej edycji grafik "Bokserzy FAQRAK 2018" autorstwa Marianny Sztymy, dedykowanych kampanii FAQ RAK. Pieniądze ze sprzedaży limitowanej edycji 2018 w całości przeznaczone zostaną na funkcjonowanie strony FAQRAK.pl

Nowotwór to miesiące, a nierzadko lata na co dzień z chorobą. Nie da się o niej nie myśleć, odciąć się. Chorzy i ich najbliżsi  potrzebują wsparcia. Pomocy najczęściej szukają w Internecie. Trafiają do sieci niezależnie od tego, czy łatwiej im rozmawiać o chorobie anonimowo, czy po prostu szukają kontaktu z ludźmi o podobnych doświadczeniach.  A w sieci jesteśmy my: FAQRAK.pl  Prowadzimy serwis z wielką dbałością o zawartość merytoryczną. Nie mamy reklam. Publikujemy tylko sprawdzone informacje. Łączymy chorych w dyskusyjnych grupach wsparcia. Stwarzamy im miejsce do wymiany doświadczeń.

Koszt paczki z jedną grafiką oraz dostawą to 100 PLN. Oprawione i opakowane świątecznie grafiki wysyłamy w ciągu 3 dni roboczy od zamówienia.  Wystarczy wysłać do nas zwrotnego maila z tytułem "faqrak - zamówienie", podać liczbę grafik, dane kontaktowe i zrobić darowiznę na konto fundacji "Ludzie dla Ludzi" z opisem FAQRAK.

Numer konta: 61 1050 1520 1000 0090 3078 6447 1% dla OPP, KRS: 0000029422