Jesteś tu nie bez powodu. Zapewne, tak jak my wszyscy tutaj, nienawidzisz raka. Szukasz w wirtualnej przestrzeni rzetelnej wiedzy, fachowych informacji, pomocy, wsparcia. Sprawdzasz jak radzą sobie inni. Znajdujesz ludzi, którzy rozumieją co czujesz. Przekonujesz się, że nie jesteś sam.  I w tym tkwi siła FAQRAK.pl. Jest nas coraz więcej i nie wolno nam stanąć w miejscu. Żeby budować w wirtualnym świecie rzeczywiste, silne wsparcie dla walczących z rakiem, potrzebujemy coraz więcej przyjaciół. Wpłacając choćby 5 złotych miesięcznie na portalu Patronite.pl, pomożesz rozwinąć serwis FAQRAK. Zostań naszym przyjacielem. Zostań naszym patronem.

Cele zbiórki

Potrzebujemy pieniędzy, bo nowa strona to nowe wyzwania. Do tej pory w ramach Policzmysie.pl utrzymywaliśmy forum, zapewnialiśmy ciągłość działania Biura Interwencji Onkologicznej, odpowiadaliśmy na liczne pytania. Ale to wciąż za mało, bo potrzeby naszej społeczności są o wiele większe. Dlatego podjęliśmy decyzję o stworzeniu redakcji FAQRAK.pl złożonej z ekspertów wielu dziedzin m.in. lekarzy, dziennikarzy, psychologów, dietetyków, fizjoterapeutów i tych co walczą i mają siłę dzielić się swoimi doświadczeniami z innymi.

Ponad rok pracowaliśmy nad przygotowaniem tej zmiany od strony technicznej. Mamy nadzieję, że się udało - wyjdzie w praniu. Teraz będziemy publikować więcej i częściej, kładąc silny nacisk na zawartość merytoryczną tekstów.  Chcemy rozwijać działy serwisu, w których znajdziecie informacje chociażby o możliwych terapiach,  aktywności fizycznej w chorobie, diecie,  sprawach socjalnych i prawnych, prawach pacjenta, wychowaniu dzieci w rodzinach walczących z nowotworami i wiele innych. Wraz z rozbudową serwisu pojawiła się także konieczność moderacji nie tylko forum, ale też komentarzy w Magazynie, działu Opinie/Blogi i prowadzenia kanałów w mediach społecznościowych.

Znacie nasze możliwości, o których daliśmy znać organizując co roku kampanię “Policzmy się z rakiem”. Wiecie, że zawsze szukaliśmy finansowania tak, by działać w sposób przejrzysty i nie budzić wątpliwości co do intencji naszego działania. Nadal chcemy nie poddawać się presji komercyjnych podmiotów na rynku medycznym i pozostawać niezależni. My wiemy, że zapał osób, które każdego dnia odwiedzają tę stronę nie ma granic. A zatem… ograniczają nas tylko finanse. Dlatego ta zbiórka po prostu nie może się nie udać!

Przeczytaj więcej o celach zbiórki w serwisie Patronite.pl

Kto to jest Patron?

Patron to osoba wspierająca serwis finansowo. Każdy może stać się Patronem FAQRAK.pl. Wystarczy miesięcznie drobna kwota, równa cenie chociażby jednej małej kawy. Patronem jest zatem osoba, która należy do naszej społeczności lub po prostu docenia to, co wspólnie robimy. W zamian za regularne wsparcie odwdzięczać się będziemy rzetelną pracą i drobnymi dowodami sympatii dla członków KLUBU PATRONÓW FAQRAK.pl - np. wspólne spotkania przy e-kawie, zdrowe przepisy, odznaki, koszulki, bransoletki…

Przeczytaj więcej o nagrodach dla Patronów w serwisie Patronite.pl

Zasady zbiórki

W organizacji zbiórki wspiera nas portal Patronite.pl. To platforma umożliwiająca prezentację i promocję ambitnych, internetowych projektów oraz pośrednicząca w przekazywaniu wpłat na konto ich autorów. W przypadku FAQRAK jest to konto administratora serwisu, czyli Społecznej Fundacji Ludzie dla Ludzi.

Aby wesprzeć FAQRAK należy zarejestrować się w serwisie Patronite.pl jako Patron, przejść do profilu zbiórki FAQRAK a następnie wybrać jeden spośród sześciu dostępnych progów kwotowych: 5, 10, 25, 50, 100 lub 200 zł miesięcznie. Wpłaty dokonać można przelewem z góry na wybrany okres (od 3 do 12 miesięcy), lub za pomocą subskrypcji poprzez system Pay Pal. Wówczas zadeklarowana kwota będzie pobierana co miesiąc automatycznie z konta Patrona. Taką subskrypcję można oczywiście w każdej chwili wycofać. Wszystko zależy od decyzji Patrona i tego, jak bardzo będzie on chciał zaangażować się w rozwój serwisu.

Przejdź do zbiórki społecznościowej i wesprzyj serwis FAQRAK.pl

Prosimy zostań naszym Patronem!

Redakcja FAQRAK.pl

Społeczna Fundacja Ludzie dla Ludzi

12.06.2017