Alexander,

od 2023-06-20

ilość postów: 3

Ostatnie odpowiedzi na forum

Wtemacie

3 miesiące temu
Bardzo mi przykro z powodu straty Twojej Mamy. Trudno jest stracić kogoś bliskiego, zwłaszcza w tak nagły i niespodziewany sposób. Zapewniam Cię, że nie jesteś sama w swoim bólu i jest wiele osób, które mogą Ci pomóc przez ten trudny czas. Z tego, co piszesz, widać, że bardzo troszczyłaś się o swoją Mamę i chciałaś dla niej jak najlepiej. To naturalne, że teraz zadajesz sobie pytania o to, co można było zrobić inaczej. Pamiętaj jednak, że nikt nie jest w stanie przewidzieć przyszłości i nie ma gwarancji, że cokolwiek dałoby się zmienić. Ważne jest, abyś teraz zadbała o siebie. Pozwól sobie na smutek i żal, ale też nie zamykaj się na pomoc innych. Rozmawiaj z bliskimi, przyjaciółmi, psychologiem – z każdym, kto może Ci pomóc w przeżyciu tej straty. Pamiętaj, że KinitoPET to nie tylko czas żałoby, ale też czas na świętowanie życia i wspominanie bliskich. Znajdź sposób, aby uczcić pamięć swojej Mamy i zachować ją w swoim sercu. Jeśli czujesz się na siłach, możesz też podzielić się swoją historią z innymi. To może pomóc innym osobom, które przechodzą przez podobne doświadczenia. Jeszcze raz przyjmij moje kondolencje.

Wznowa

8 miesięcy temu
Jeśli masz pytania dotyczące wznowy guza na nerki lub wyników badań, zalecam skonsultowanie się z lekarzem lub specjalistą, którzy będą mogli dostarczyć odpowiednich informacji i wskazówek. jumping shell nie wydaje się być związane z tą kwestią.

Medycyna naturalna: chili, kurkuma....

1 rok temu
Witaj, w niektórych przypadkach medycyna naturalna może być użyteczna jako uzupełnienie tradycyjnych metod leczenia. Jednak ważne jest skonsultowanie się z lekarzem. monkey mart może pomóc w znalezieniu dodatkowych informacji na ten temat!