haniamuller,

od 2015-11-29

ilość postów: 4

Ostatnie odpowiedzi na forum

Rak pęcherza moczowego

8 lat temu
Janek24 Dziękuję za wsparcie i informacje .to Ty mnie nakierowałeś dostaję naprawdę istotną wiedzę. Życzę powodzenia, :)

Rak pęcherza moczowego

8 lat temu
Witam ponownie! Na początku chcę podziękować za istotne informacje. Gaju pytałaś skąd jestem,Z okolic Gdyni Tam tez tata chodzi do urologa państwowo i prywatnie. Prywatnie do doktora Szczurka ze szpitala miejskiego.Właśnie dzięki tym prywatnym wizytom termin operacji został wyznaczony na 19.01 tylko nie wiem czy to bliski termin,czy odległy.Napiszcie proszę.Co mam robić czy wybrać się do tego lekarza i prosić o przyspieszenie operacji,czy cierpliwie czekać.Sama nie wiem co robić? Pytałaś czy jesteśmy umówieni do onkologa.Nie i nie mam pojęcia od czego zacząć.Na początek skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu i muszę przeprowadzić jakiś wywiad na temat dobrych specjalistów tej dziedziny i oczywiście wizyty prywatne,bo państwowa droga jest nie osiągalna. Poza tym słyszałam o jakieś zielonej karcie onkologicznej,ale nie mam pojęcia do czego to ma być i czy jest związane i czy jest potrzebne? Tata zaś jak podjęła temat leczenia onkologicznego zezłościł się i nie chciał o tym słyszeć,ale ja nie dam spokoju i będę go nastawiać psychicznie. Mam pytanko,czy leczenie onkologiczne zaczyna się od razu po diagnozie,czy po operacji usunięcia pęcherza. Proszę o pomoc.

Rak pęcherza moczowego

8 lat temu
Witam! Jestem tutaj nowa i nie mam pojęcia o tej chorobie nic.Dlatego szukam pomocy tutaj. Wczoraj tata odebrał wynik biopsji i dla mnie oznacza to wyrok -rak.Strach ,niewiedza i wszystko co z tym związane.Napiszę kilka rzeczy z tego wyniku i proszę Was bardzo wytłumaczcie mi co to oznacza,Proszę. wynik badania: Liczne fragmenty tkankowe wielkości do 1 cm,w łącznej objetości ok. 6 ml. Mikroskopowo: High Grade Transitional Cell Carcinoma Naciek obejmuje błonę mięśniową właściwą pęcherza. IHC:Ki67+),ogniskowo do 70%,CK20 + ogniskowo :(

Nowotwór pęcherza moczowego prośba o pomoc

8 lat temu
Dziękuję za radę,fakt czytałam wątek czarownica 44,ale wczoraj byłam tak rozbita myślami,że nie wszystko mogłam dobrze skojarzyć.DZIĘKUJĘ.