FAQRAK, Wygrał

od 2016-11-23

ilość postów: 33

Ostatnie odpowiedzi na forum

Maraton Fitness z FAQRAK

6 lat temu

Jest już relacja z Fitness Maratonu. Ćwiczyliśmy dla Was drodzy forumowicze a szczególnie dla:

- 1 godzina maratonu uczestnicy ćwiczyli dla Marioli68
- 2 godzina dla Taszy27
- 3 godzina dla Anuszki83
- 4 godzina dla Kucji15
- 5 godzina dla Maby

Donieście prosimy te wieści do tych forumowiczek!

https://faqrak.pl/article/pods...

Nowe forum :)

6 lat temu

W naszych testach funkcja obserwuj wypadła pomyślnie. Pojawia się komunikat po odświeżeniu tematu. Jeśli ktoś obserwuje 2-3 to odpowiednio będzie miał taką cyferkę z informacją o tym, ile obserwowanych tematów zostało odświeżonych od czasu, gdy on je przeglądał.

Nowe forum :)

6 lat temu
Misiek2lucky napisał:

kiedy będzie dostępna funkcja obserwowania.  ?. Bo jest ale nie działa.  


Testujcie również prosimy funkcję obserwuj. Również wyrażaliśmy aktualizacje i już powinno być Ok. 

Nowe forum :)

6 lat temu

Opcja edytuj usuń po wczorajszej aktualizacji już powinna działać. W razie problemów prosimy o informacje.

Nowe forum :)

6 lat temu

Testujemy problem z edycją postu.

Nowe forum :)

6 lat temu
sierotka napisał:

Jak post edytuje się zaraz po napisaniu w ciągu kilkunastu sekund po co jest info ,że został edytowany? Marudna jestem a co  

Ta informacja musi pozostać dla porządku. Możliwe jest, że w ciągu tego nawet krótkiego czasu ktoś już niżej na treść postu później edytowanego odpowie. Jeśli nie będzie informacji o tym, że post został edytowany forum będzie  w takich przypadkach nieczytelne. 


Nowe forum :)

6 lat temu
sierotka napisał:

A ja mam pytanie czy Film wideo w ustawieniach jest potrzebny? Nie spotkałam się na PS i tutaj by ktos chciał taki filmik wgrać ,nie ma ani jednego takiego na forum do danej osoby.Miożna to moim zdaniem zdjąć  na rzecz innych mozliwosci na PW .Sa awatarki super :)

Jeśli chodzi o filmy to mamy z tym związane pewne plany do zrealizowania w przyszłości, które być może pozwolą zachęcić osoby zarejestrowane na faqrak takie filmy dodawać. 


Nowe forum :)

6 lat temu
Misiek2lucky napisał:

kiedy będzie dostępna funkcja obserwowania.  ?. Bo jest ale nie działa.  

Informatycy pracują nad tym. Mamy nadzieję, że niedługo uda się rozwiązać ten problem.

Nowe forum :)

6 lat temu

Drodzy Forumowicze,

ponieważ pojawia się wiele uwag dotyczących struktury i porządku na forum przygotowujemy w tej chwili instrukcję poruszania się po nim wraz z poradami, m.in. jak tytułować tematy. Wiele problemów wynika z niezrozumienia, czym jest pokój, a czym temat (dyskusja), kiedy warto tworzyć nowe tematy a kiedy należy szukać pomocy w tematach już otwartych, które cieszą się większą frekwencją. Dostajemy na prawdę bardzo wiele uwag, które wskazują na liczne nieporozumienia w tym zakresie. Mimo, że struktura forum po zmianie adresu z policzmysie na faqrak nie uległa zmianie a jedynie zawiera pewne nawigacyjne nowinki, to widzimy, że właśnie w nawigacji po forum jest duży problem. Aby uporządkować zatem dyskusję dotyczącą struktury i nawigacji proponujemy zacząć od instrukcji , abyśmy wszyscy mieli wspólny punkt wyjścia do dalszej dyskusji. Prosimy zatem o odrobinę cierpliwości, abyśmy mogli ją przygotować. 

Pozdrawiamy,

Administracja