Rak jelita grubego

13 lat temu
Rzadko czytam wypowiedzi na temat raka jelita grubego, nie wiele o tym wiemy :( Spadło jak grom z jasnego nieba :(
3780 odpowiedzi:
  • drodzy forumowicze. Ktoś kiedyś wspomniał,  ale nie interesowałam  się tematem, bo mnie nie dotyczył. Teraz też, ale znajomej Tata bardzo cierpi. Przerwano leczenie. Nie dają szans. Czy ktoś z Was ma dostęp do jakichś źródeł z olejem z konopii ?

  • 😢Witaj Klooosia mój mąz pił przed rozpoczęciem leczenia  ,efektów by zatrzymac proces chorobowy nie było żadnych.Dobrze że szybko rozpoczęlismy leczenie szpitalne pod kontrolą lekarzy.Możesz jak najbardziej włączyc mamie ten olej ,ale nie ma póki co produktu ,który by czynił cuda ,może poprawić jakość samopoczucia ,może wzmocnić organizm ,lecz tylko tyle .Napisz proszę co u mamy aktualnie jakie wyniki może gdzies jeszcze przedłużyliby życie.My tez żyjemy z brzmiącymi słowami Pani doktor :"znacznie przedłużymy  panu życie operacją " Nie oczekujemy cudu ,nie ma ich juz po prostu .😢

  • 6 lat temu

    Operował się ktoś może w szpitalu MSWiA Lublin i jakie opinie? 

  • Nie.
  • Witajcie. Tato odebrał wynik tk jb i miednicy w piatek- na całe szczęście jest czysto :) Kilka miesięcy spokoju :) 

  • Super wiadomość Izko super .Pozdrowionka dla taty acha to Twój tata nie miał chemii tak ?

  • Tak Sierotko, niestety nie miał.  Teraz kontrolujemy regularnie i oby nic się nie "wykluło ". A co u Mezusia? 

  • A dziekuję biega ,był 2,5 tygodnia w szpitalu miał nocne poty i złapał Go ból pod żebrami .Nie leczymy sami takich stanów bo to inny pacjent i inne bóle niz u kogoś nie onko.Przeszedł serię badań i szpitalnego podleczenia 

    Wpis edytowany dnia 08-11-2017 10:22 przez sierotka
  • Tak, pamietam, że bardzo się martwiłas. Ale bóle juz przeszły, tak?

  • Tak ustały lekarz mówił ,że mogł żołądek pobolewać czy trzustka ,że to mogło byc chwilowe.O przy edycji w pierwszym poscie treść mi ucięło cos kliknełam nie tak:) 

    Wpis edytowany dnia 08-11-2017 15:30 przez sierotka


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat