Rak jelita grubego

13 lat temu
Rzadko czytam wypowiedzi na temat raka jelita grubego, nie wiele o tym wiemy :( Spadło jak grom z jasnego nieba :(
3780 odpowiedzi:
  • https://faqrak.pl/forum/post/l...   Pisz tutaj, aktywny wątek. Pozdrawiam

  • Dzień Dobry, 

    Czy ktoś miał do czynienia z prof. Richterem z Krakowa? Lub może zna jakiegoś specjalistę z okolic Rzeszów-Kraków?

  • 6 lat temu

    Dr Wysocki z Centrum Onkologii w Krakowie.

  • 6 lat temu

    Witajcie, 

    u mojego Taty zakończono leczenie onkologiczne. Przerzuty rozpanoszyły się po prawie całym brzuchu, do tego wiecznie nawraca infekcja dróg moczowych. Tato słabnie z dnia na dzień. Kto może, niech pomodli się za niego, proszę. 

  • Witajcie u Taty narazie wszystko ok, teraz trzeba zdecydować do dalej w dodatkowym leczeniu, czyli trzeba konsultacji z chemioterapeuta,  zna może ktoś dobrego onkologa, z Warszawy lub Łodzi czy Bydgoszczy? Chodzi mi oczywiście o prywatne wizyty. Trzymajcie się wszyscy i dużooo zdrówka.... 

  • @Majo mój Tata też był na dużym zakręcie, ale wiara i przekazywanie dobrej energii choremu, dużo pomogły i jest duża szansa że mój Tata pokona tedo potwora... Myślę że pomoc najbliższych jest kluczowa w pokonaniu choroby i przekazywanie dobrej energii Czi - Qi.. 

  • 6 lat temu

    Kamil -prof. Krzakowski w Centrum Onkologii w Warszawie

  • W Warszawie, Gliwicach, Grudziądzu i Poznaniu szukają osób na darmowe zabiegi z wykorzystaniem radioembolizacji dla osób z rakiem jelita grubego z przerzutami do wątroby. Wszystkie informacje dostępne są na stronie : https://epoch.org.pl/


  • 6 lat temu

    Witajcie,  czy u kogoś była taka sytuacja, że w kolonoskopii wyszło głębokie owrzodzenie i co to znaczyło - nawrót choroby ,czy np powikłania po radioterapii? 

  • @ BBB Dziekuje   za odpowiedz , prof. Krzakowski wynika z tego ze się zajmuje rakiem płuc , był ktoś może na konultacji i prof. z rakiem jelta grubego?  Teraz trzeba zdecydować czy ma brac chemie czy nie , z wyniku hispatologicznego wynika ze wezły czyste ale to było w lipcu  ,czy teraz nie powinni zbadac krew by zoczaczyc czy cos się nie dzieje?



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat