najka, Wspiera

od 2014-04-24

ilość postów: 46

Ostatnie odpowiedzi na forum

Rak płuca z przerzutami

8 lat temu
u mojego taty głównym objawem były "zapalenia płuc" czyli ciągły męczący kaszel a później krwioplucie. to tak co najbardziej mi w głowie zostało z tego co się działo i co widziałam.

Rak płuca z przerzutami

9 lat temu
Takia wiem co czujesz i wiem jak jest ciężko. Mój tata "walczył" nie całe 5 miesięcy. Nie będę mówiła że da się z tym pogodzić bo się nie da. Mój tatko umarł we Wrześniu dokładnie w niedziele będzie 7 miesięcy. :( każdego dnia wyglądam przez okno czy on już wraca z pracy niestety nigdy to już nie nastąpi. okres świąt jest bardzo ciężki dla każdego kto stracił tate/mame/dziadka/babcię czy kogoś innego z najbliższej rodziny. Ale niestety takie jest życie niesprawiedliwe. :( Ta bezsilność jest chyba najgorsza że nie można nic już zrobić. :( Trzymaj się. :) <3 z czasem może nauczymy się z tym żyć.

Rak płuca z przerzutami

9 lat temu
Suonecznik nie dołuj się tym chemia też świetnie działa na guza, może człowiek jest bardzo osłabiony ale mojemu ŚP Tacie zmalał guz po 3 chemiach aż o połowę. Na prawdę nie ma się czego bać trzeba wierzyć i jak najwięcej spędzać czasu z Tatą. To mu najbardziej pomoże. Bo psychika u osoby chorej na raka jest najważniejsza. Jak coś potrzebujesz to pisz ktoś na pewno Ci pomoże jest nas tu dużo. Trzymaj się, nie poddawajcie. :) Pozdrawiam

Rak płuca z przerzutami

9 lat temu
Magdalena no niestety za 4 dni minie miesiąc jak taty nie ma. Tak samo jak ty nie umiem sobie z tym poradzić. Do ostatniej minuty stałam nad nim mówiłam jak go kocham mocno chociaż wiedziałam że za chwile nastąpi śmierć. Wtedy czułam się silna ale teraz czuje się z dnia na dzień coraz gorzej. I nie słucham ludzi którzy mówią że czas leczy rany bo tak nie jest z każdym dniem coraz gorzej się czuje, gorzej tęsknie. Może czas przy goi te rany i zaczniemy normalnie żyć ale na całe życie zostanie ten smutek, żal i ta straszna tęsknota. :( Pozdrawiam i ty też się trzymaj mocno.

Rak płuca z przerzutami

9 lat temu
sierotka właśnie zauważyłam, ze jakieś głupoty zaczynają się tutaj pojawiać. ;( Jest na tym kilka osób które tutaj być nie powinny, ale niestety nic na to nie poradzimy. Najlepiej będzie jak nie będziemy zwracać na to uwagi chyba.

Rak płuca z przerzutami

9 lat temu
Dzisiaj o 9:29 już na zawsze przegraliśmy walkę z tym draniem. Wszystko bardzo szybko się potoczyło niestety ale takie niestety życie ważne że długo nie cierpiał. :( A teraz trzymam już tylko za was kciuki żeby wam się udalo wygrać tą trudną i bolesną walkę.

Rak płuca z przerzutami

9 lat temu
Mika75 dzięki za odpowiedz. Dzisiaj była u nas pierwsza wizyta pani doktor i pielęgniarki z Hospicjum. Bardzo pozytywne kobiety. Dzisiaj to była taka wizyta z wypełnieniami dokumentacji przez nie. Ale pomogły nam okleić odleżynę, zbadała go pani doktór. dużo nam tłumaczyły. także pierwsza wizyta pozytywna zobaczymy jak to dalej będzie

Rak płuca z przerzutami

9 lat temu
Cześć wszystkim. jak tam u Was sytuacja? Bo u nas niestety nie ma już szans zostało nam czekać na najgorsze. :( To tak szybko postępuje że nie jesteśmy w stanie ogarnąć tego. Mam pytanie do Was. Czy korzystaliście z hospicjum domowego kiedyś? I jakie są wasze opinie na temat takiego hospicjum?

Prośba o informację

9 lat temu
I Izusia nie trać nadziei bo to nic nie da. Próbujcie wszystkiego może coś zadziała. :)

Prośba o informację

9 lat temu
Ja też nienawidzę go bo niszczy mojego tate i to strasznie. My dostaliśmy z Onkologii jeszcze taki syrop na apetyt który pomaga też bardzo nazywa się on Megalia. A czy y Tacie przypadkiem nie podajesz Nutri drinków? bo one są smakowe.A te nutrisony my podajemy energy wszystkie sa takie same. bo to tylko witaminy i nic więcej ludzie je dostają w szpitalach jako kroplówki jak pacjent nic nie je. A kosztuje to od 13 zł. za butelkę 500 ml.