Joanna_Mar,

od 2021-05-13

ilość postów: 5

Ostatnie odpowiedzi na forum

Rak jelita grubego

2 lata temu
Dzień dobry, Niestety nie posiadam aż takiej wiedzy w temacie możliwości leczenia, ale przechodziłam podobną historię ze swoim tatą. Na pewno sporo siły i przede wszystkim złagodzenie skutków chemii dało tacie więcej siły psychicznej i fizycznej do walki. Skorzystaliśmy z terapii wspierającej w Gabinetkonopny.pl - wizytę mieliśmy on-line więc nie musiałam nadwyrężać taty z wyprawą do 3miasta. Tak jak mówię, możliwości leczenia nie znam, ale ta terapia wspierająca akurat w naszym przypadku dała dużo sił i jemu i nam do dalszej walki.

Rak nerki - łagodzenie bólu

3 lata temu
Pani Basiu, Mąż stanął na nogi po wizycie w Gabinetkonopny.pl. Odbyliśmy ją w formie on-line. Pani Doktor przesympatyczna, rzetelna, całą historię choroby sprawdziła od A do Z. Wywiad był naprawdę szczegółowy. Zapisała środek, który pomaga łagodzić nie dość, że ból to jeszcze znacznie poprawił apetyt u męża. Znosi chemię dużo lepiej. Życzę Państwu dużo siły. Pozdrawiam

Rak jelita grubego - łagodzenie bólu

3 lata temu
Witam. Ja także miałam problem z przekonaniem męża do dalszego leczenia. Znajomi dali nam namiar na placówkę, która pomaga walczyć z bólem i nieprzyjemnymi skutkami chemioterapii. Wszystko zależy, czy mama zakwalifikuje się do leczenia, co udało się mojemu mężowi. Zapisaliśmy się na wizytę on-line do Gabinetkonopny.pl i tam Pani Doktor na podstawie historii choroby i leków, które wcześniej przyjmował mąż zaproponowała terapię wspierającą. Mąż zdecydowanie lepiej przeszedł kolejną chemię. Zadziwiająco dobrze... Może warto spróbować tą drogą?

Jadowstręt, nudności i brak woli walki

3 lata temu
Dzień dobry, Przeżywałam podobną historię z mężem. Zamknięty w sobie, nerwowy, wykończony bólem i chemią. Nie chciał kompletnie nic jeść i nie miał żadnej motywacji do walki. Szukałam wszelkich sposobów na poprawę jego samopoczucia. W końcu wylądowaliśmy w miejscu, w którym nigdy nie spodziewałabym że się znajdziemy. Postanowiłam namówić go na wizytę w Gabinetkonopny.pl z nadzieją, że zakwalifikuje się do jakiegoś wspomagającego leczenia. Ku mojemu zdziwieniu tak się stało, wreszcie zaczął jeść przez co odzyskał siły, no ale przede wszystkim motywację dało mu znacznie mniejsze odczuwanie bólu. Jeśli nie masz już pomysłu na tatę może to jest jakaś droga dla Was. Można też zapisać się on-line. Basia

Objawy chemii

3 lata temu
Moja mama korzystała ostatnio z nowo otwartego miejsca, które pomaga w walce z bólem. My akurat jesteśmy z Gdańska, ale mają też możliwość wizyty on-line. Nazywa się to gabinetkonopny.pl. Dobierają terapię pod kątem historii choroby i przyjmowanych leków więc warto się przygotować.