od 2018-06-22
ilość postów: 4
Trochę po terminie odpowiem, ale może akurat ktoś tu trafi i jemu to pomoże. W przypadku raka płaskonabłonkowego jamy ustnej i gardła można spróbować dostać się na nowe badania organizowane przez Pratia, nowa metoda radioterapii, która ma obiecujące rezultaty. No i skierowana jest do osób po 70 roku życia, więc może Twój tata (lub ktoś inny) byłby w stanie się na to załapać.
Wszystko należy konsultować ze specjalistami - oni są po to, aby nam pomóc. Przy raku jelita grubego najczęstsze przerzuty są właśnie na wątrobę, dlatego warto wiedzieć jak się przed nimi obronić. Już niejednokrotnie polecałem pratię - ich badania kliniczne są coraz skuteczniejsze i z coraz większą świadomością można mówić o wzroście wyleczalności - właśnie dzięki innowacyjnym metodom - https://pratia.com/rak-jelita-...
Zdecydowanie, warto słuchać się onkologów, bo oni się latami szkolą w tym, aby pomagać ludziom, którzy mają własnie problemy z nowotworem. Co do samej pratii, bo widziałem, że udostępniłaś ich badania - zarówno moja rodzina, jak i kilkoro przyjaciół, miała możliwość uzyskania od nich pomocy, więc mogę z ręką na sercu powiedzieć, że warto co najmniej z nimi porozmawiać bo przerzuty do wątroby to poważna sprawa, ale zawsze trzeba wierzyć!
Z rakiem trzeba walczyć, ale z własnego doświadczenia wiem, że najważniejsze jest, aby podejść do tego w pełni profesjonalnie i z dobrym duchem. Mój tata niedawno zmarł na raka, ciocia teraz zachorowała na raka jelita grubego i na dodatek miała przerzuty do wątroby. Najgorsze jest to, że na początku nawet nie wiedzieliśmy o tym, warto więc sprawdzić jakie są objawy przerzutów przy raku jelita grubego - im więcej wiemy (i im szybciej wiemy) tym większa szansa, że uda nam się wyzdrowieć. Także szukajcie wiedzy w jak największej liczbie sprawdzonych źródeł, bo to zwiększa wasze szanse. My (wraz z ciocią) polecamy to https://pratia.com/rak-jelita-grubego-przyczyny-objawy-leczenie-przerzuty/ - prawie w 100% idealnie sprawdziło się u cioci.