bb, Wygrał

od 2010-10-16

ilość postów: 163

Ostatnie odpowiedzi na forum

Rak piersi

12 lat temu
Dla mnie Elaa111 sprawa jest jasna. Jeśli to co piszesz to nie "ściema" to poprostu nie miałas raka- żaden rozumny radiolog czy onkolog nie stawia rozpoznania na podstawie obrazu radiologicznego. Aby rozpoznac raka lub go wykluczyć potrzebne jest badanie histopatologiczne !!! A więc biopsja lubb badanie materiału pobranego w inny sposoób. A więc albo ty wkręcasz ludzi albo ciebie wkręcono!!

Rak pęcherza moczowego

12 lat temu
Haniu, a gdzie przyjmuje taki cham -napisz nazwe szpitala. To dziwne że przy T1 chce robić radykalną operacje Skonsultuj to z kimś koniecznie!!!

Rak tarczycy

12 lat temu
Kinia, tak właśnie było!!!

Rak piersi

12 lat temu
Do Magdy 33 -Spytaj swojego lekarza o herceptynę!

Rak pęcherza moczowego

12 lat temu
Kago nawet jest przerwav2-3 tygodnie to nie powinno to wpłynąć na efekty leczenia. Ludzie mają chemie przesuwaną z powodu złych wyników lub innych schorzeń, które zaczeły sie odzywać, także nie jest to wcale takie rzadkie. Tutaj wkurza to że przerwa jest z powodu głupoty urzędnicze.j Ale podbno już leki jadą?

Rak piersi

12 lat temu
Do Magda 33- czy podają CI herceptyne ? Gdzie jesteś leczona?

nieoperacynny rak wpustu żołądka

12 lat temu
Do Załamanej- rozumiem, że operacja nie wchodzi wgrę a chemioterapia ?Co ci powiedzieli?

Rak pęcherza moczowego

12 lat temu
Kago a ile chemii tata już dostał.

Rak Kręgosłupa w odcinku L-1 - L-5 Gdzie go można zoperować?

12 lat temu
Kasiu a konsultowalaś przypadek cioci z prof Trojanowskim z Lublina, On jest światowej sławy neurochirurgiem a przy tym bardzo sympatycznym człowiekiem może mógłby pomóc?

Rak jajnika

12 lat temu
Do Anitap- jesli synowie sa pełnoletni to powinni mieć badania genetyczne. Markera nie ma sensu oznaczać. W poradni genetycznej powiedzą ci jakie geny powinni mieć badane i czy w ogóle powinni.