Sylwia777, Wspiera

od 2017-04-30

ilość postów: 45

Ostatnie odpowiedzi na forum

Rektoskopia guza

1 rok temu

A czy rzeczywiście jest to bezbolesne? 

Renta po usunieciu nerki

2 lata temu

Na drugiej komisji stopień niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym ( nie ma na szczęście żadnych przerzutów, wyniki ok). Niedługo podchodzimy do następnej komisji i raczej cienko to widzę. 

Może wypowie się ktoś kto ostatnio składał wniosek i napisze jak to teraz wygląda? 

Pozdrawiam wszystkich i zdrówka życzę!

Ganglioglioma u nastolatki

4 lata temu

Doczytalam że to może być nowotwór inaczej zwany zwojakoglejakiem. Ktoś coś?

Jak się rehabilitować?

6 lat temu

Mąż nie leczył się u onkologa. Guz usunięty z nerką  i po leczeniu - raka chromofobowego, mimo  że to rak złośliwy , nie leczy się chemią czy radioterapią tylko operacyjnie . Zatem czy potrzebne jest jakieś zaświadczenie z poradni urologicznej ? Skoro  brak nerki był podstawą do przyznania znacznego stopnia niepełnosprawności to nie rozumiem dlaczego może być problem z sanatorium. Nie wiem tylko jak się to załatwia i od czego należy zacząć. 

Guz nerki 10 cm

6 lat temu

Kochani Moi w Nowym Roku życzę Wam zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia, bo jak ono jest to reszta sama się układa. Ściskam Was mocno , oby jak najmniej do nas dołączało a dla tych, którzy już tu są życzę tylko dobrych wyników!

Guz nerki 10 cm

6 lat temu

Kamień z serca Andrzej bynajmniej do następnego badania( oby już na zawsze) 🙄 Życzę wszystkim takich wyników z całego serca. 

Buziaki dla walczących z tym paskudztwem

Guz nerki 10 cm

6 lat temu

Kochani odebraliśmy dzisiaj wyniki TK plus i jamy brzusznej męża i wszędzie czysto, bez  wznowy 🙂😆😁 Czy ktoś miał może stwierdzone  stwardniające zapalenie krezki? - to zaznaczono w opisie badania ale postawiono znak zapytania. Może to skutek operacji?  Pytaliśmy profesora w  Poradni Genetycznej ale uspokoił nas i kazał na spokojnie czekać na wizytę  w Poradni urologicznej w lutym i że nic złego się nie dzieje. 

Odetchnelam z ulgą, od wczoraj chodziłam w stresie, nieprzespana noc, rozstroj zoladka od rana....mam nadzieję, że faktycznie nie ma czym się martwić i na tą chwilę mąż jest zdrowy. 

Ściskam wszystkich 😗

Guz nerki 10 cm

6 lat temu

Maruda witaj kochana 😗 Wiem, że jesteś w szoku, choroba każdego zwala z nóg. Guz jest mały, prawdopodobnie uratujesz nerkę a to bardzo wazne. Mój mąż w momencie diagnozy miał guza 10 cm i niestety, który  musiał być usunięty z nerką.  Będę trzymała za Ciebie kciuki. Tutaj wspieramy się więc pisz śmiało. Nie pomogę jeśli chodzi o lekarzy, bo jestem z lubuskiego . 

Jedna rada! Nie czytaj dużo w necie. Każdy przypadek jest inny. I pytaj lekarzy kiedy czegoś nie rozumiesz, żadnej łaski nie robią udzielając informacji.  

Buziaki dla pozostałych 😗

Rak a niepełnosprawność

6 lat temu

Wynik- niepelnosprawnosc w stopniu znacznym. Wszystko niestety faktycznie zalezy od lekarza. Orzeczenie na 2 lata. Późnej znowu nerwy ale i tak warto. I warto przestudiowac ustawę o zasiłkach. 

Renta po usunieciu nerki

6 lat temu

Może ktoś będzie szukał to znajdzie. Po raku złośliwym brak nerki zakwalifikował męża do niepełnosprawności w stopniu znacznym.