Monika20, Walczy

od 2014-10-03

ilość postów: 3

Ostatnie odpowiedzi na forum

Dysplazja Włóknista

4 lata temu

Cześć wszystkim. 

Od 9 lat lecze się na dysplazje wloknista zatoki szczekowej i kości jazmowej. 

W sierpniu mam mieć 7 operacje. Po każdej operacji jest pół roku bez bólu głowy a tak ciągle jestem na tabletkach przeciwbólowych. Słyszałam kiedyś że niektórzy są leczenie wlewami bifosfonianow. Czy ktoś z Was był już tak leczony? Jakie mieliście efekty i gdzie się leczycie w jakich szpitalach?

Dysplazja Włóknista

9 lat temu
dokładnie lekarze nie mówią o tym bo dla nich jest to albo nie ważne albo wola szybko przyjąć kolejnego pacjenta i jechać do domu. Ja czytam o tym dużo na internecie i coraz gorsze wiadomości czytam a jak potem pytam lekarza to mi mówią ze to jest nie ważne ze w internecie są bzdury. najgorsze jest to ze wszyscy twierdza ze z tego głowa boli kręci się w niej i buzia puchnie a lekarze w przychodzi gdzie chodzę twierdzą że to jest niemożliwe. Gdyby mogli to by pewnie powiedzieli że symuluję. Gdybym tylko wiedziała że gdzieś w pobliżu mnie jest bardziej kompetentny lekarz z kasy chorych to bym do niego zapisała się za wizytę

Dysplazja Włóknista

9 lat temu
czytając ostatnią wiadomość włosy stają mi dęba. Ja mam często tomografię. W sierpnia miałam 2 razy rezonans w odstępie 3 dni a w poniedziałek jadę do szpitala na kontrolę. Aż się boję co sie dowiem. Jestem 8 miesięcy po operacji i zaczyna mnie powili głowa boleć. Oby to objawy grypy. Bo kolejna raz chyba już nie zniosę tego wszystkiego co przechodziłam.