Andrzej69, Wspiera

od 2016-12-29

ilość postów: 210

Ostatnie odpowiedzi na forum

Zmiany na nerce

1 rok temu

Witajcie w tych trudnych czasach. W marcu minęło 3 lata od eksmisji dziada u mojej żony. Dzisiaj odebraliśmy wyniki TK kontrolnego i wszystko OK!!!. 

TK było robione nowym sprzętem od szyji po uda. Trochę tego powypisywali ale najważniejsze nic niepokojącego nie ma.

Pozdrawiamy.

Witam wszystkie nerki

2 lata temu

Zabieg miała robiony laparoskopowo a do pracy nie wróciła miała małe gospodarstwo i dała sobie spokój teraz ma rentę. I pewnie lepiej na tym wychodzi jak to na wsi. Na forum są osoby co długo nie czekały na rozpoczęcie pracy. Pozdrawiam. 

Witam wszystkie nerki

2 lata temu

Na jasnokomórkowca zachorowała moja żona ale wszystko jest ok i powiem Ci tak też byliśmy załamani po pierwszej diagnozie, dalej po usunięciu nerki wiedzieliśmy co to za paskudztwo żona potrzebowała pomocy specjalisty bo głowa zaczeła chorować. Teraz jest wszystko dobrze wiadomo stres przed badaniami i czekanie na wynik najgorsze ale pamiętaj kochajcie się i wspierajcie to jest bardzo ważne. Załamanie nie prowadzi do dobrego a skorupiak tylko na to czeka. Pozdrawiamy

Witam wszystkie nerki

2 lata temu

Jovka witaj czekajcie na badanie i wynik TK pewnie z kontrastem i wtedy będziecie wiedzieć co dalej.

Witam wszystkie nerki

2 lata temu

Witam. Odebraliśmy wyniki TK. Czysto!!!. Życzymy Wam też takich wyników. Pozdrawiamy.

Witam wszystkie nerki

2 lata temu

Witaj. Zaglądają tylko nie piszą i ciszą się życiem. 

Żona w poniedziałek miała robiony TK. Wynik 11.06. 

Pozdrawiam

Witam wszystkie nerki

2 lata temu

xawien

W rodzinie też był katar bardzo długo lekarz rodzinny nic nie pomógł ani też nie chciał wystawić skierowania na badania czy nie ma alergii. Została tylko wizyta prywatna badanie krwi za 80 zł i po pięciu dniach wyszło na co jest uczulenie. Tabletki z kroplami i jest ok. 

Witam wszystkie nerki

2 lata temu

Witajcie. 

Iwa cieszymy się że jest u Ciebie wszystko dobrze. W marcu minęło dwa lata od operacji a wczerwcu TK.

WESOŁYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT.

Witam wszystkie nerki

2 lata temu

Xawien bo to już napisałaś ale nie dajmy się zwariować. W rozsądnych ilościach

Witam wszystkie nerki

2 lata temu

Też pytaliśmy lekarza jaka dieta powiedział unikać chemii produktów wysoko przetworzonych . Poza tym żyć jak przed. Natomiast z forum to pij soki własnej roboty z czerwonego buraka jak Ci nie podejdzie dodaj jabłko lub inny owoc będzie lżejszy do wypicia, herbatę nie mocną, woda niegazowana bo w żony przypadku z jedną już nerką do jej prawidłowego działania i dobrej kreatyniny. Jeżeli możliwe unikaj mocnego słońca stosuj kremy z filtrami. Nie daj się wkręcać w jakieś "uodparniające" specyfiki kosztujące dobrych parę złotych dostępne na znanym portalu - czyszczenie kieszeni. Zadbaj o swoją psychikę bo siada strasznie. Badaj się bo to podstawa. Będzie dobrze bo musi tak być idzie wiosna ciepełko ładowanie akumulatorków.