Anna_es, Wygrał

od 2011-05-13

ilość postów: 10

Komentarze

Blog: Znamiona cd.1
12 lat temu
No więc tak, mam rozpoznanie kliniczne "Tu cutis dorsi" ale na szczęście wynik histopatologiczny brzmi " Naevus melanocyticus iunctionalis" czyli to zwykły pieprzyk, szkoda, że nie można się ich pozbyć na raz w większej ilości...
Blog: Znamiona cd.1
12 lat temu
kasiek, lekarz mówił "dzień dobry" i takie tam...najważniejsze co będzie w wynikach histop. dla mnie istotne jest słowo pisane. Mam foty moich znamion, kiedyś może wstawię je na jakiś serwer. house - Już mi się w takim razie NFZ nie podoba... nie lubię go!
Blog: Prawdziwych przyjaciół poznajesz... mam prawdziwych przyjaciół!
12 lat temu
Staram się:) Szkoda mi czasu na jakieś załamki bo wiem, że takie dołki bardzo źle wpływają na zdrowie, a łatwiej mieć uśmiech na buzi, kiedy ma się w kimś oparcie, nie lubię też opowiadać o swojej chorobie ani zachowywać się jak osoba chora, dla tego wszyscy inni, którzy wiedzą - patrzą na mnie dziwnie, no bo taka chora a ciągle się uśmiecha jakby nigdy nic:) Nie umiem się wkomponować w chorobę.
Blog: Sex to coś co osładza dni naznaczone rakiem
12 lat temu
analog7, ja jestem zdania, że seks to samo zdrowie dla płci obojga:) No ale nie zaprzeczysz, że obawy emmy są bezpodstawne. Czy może się mylę?
Blog: Sex to coś co osładza dni naznaczone rakiem
12 lat temu
Kobieto! Nie patrz na to w ten sposób! Lituje, nie lituje... uprawiaj seks dla swojej satysfakcji i ciesz się, że masz z kim go uprawiać, facet to taka dziwna maszyna, że nie będzie uprawiał seksu jeśli nie będzie chciał bo zwyczajnie nie będzie miał czym. Nosek do góry i wiedz, że TY jesteś najważniejsza!:)