WYJAZD INTEGRACYJNY Ciechocinek 18IX-21 IX 2014

5 lat temu
Zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie integracyjne do Ciechocinka.Miejscowość sanatoryjna ,teren równinny ,a wiec dobry do spacerów>Mozna posłuchac muzyczki :D :D Lączy nas wiele ,warto byśmy "naładowali" nasze "akumulatorki" do dalszej walki z chorobą ,lub do wspierania naszych bliskich ,którzy walczą. Administracja tego forum obiecała wesprzeć nas w naszym pomyśle.Piszcie się w tym temacie ,by wiadomo było ile osób pojedzie ,by moc zarezerwować noclegi.Zapraszamy. :D
108 odpowiedzi:
  • BARDZO SERDECZNIE ZAPRASZAMY - ZGŁASZAJCIE SIĘ - POZNAJMY SIĘ. BĘDZIE NAM ŁATWIEJ WALCZYĆ I WSPIERAĆ SIĘ.:)))
  • 5 lat temu
    Z chęcią bym pojechała gdyby nie to, że mój tatuś własnie tak na prawdę kończy życie i nie moge go w domu zostawić z samą mamą bo nie poradzi sobie a po za tym jakby coś się stało to ja też bym sobie nie poradziła psychicznie że ich zostawiłam. :( Czekam na wiadomości jak było wam na spotkaniu. Może kiedy indziej będzie okazja do poznania się.
  • Najko oczywiscie ,sytuacja Wasza jest trudna :(Mam nadzieję ,że kiedyś na pewno dołączysz do nas ,bedzie nam bardzo miło :D Pozdrowienia dla mamy i taty :D
  • Trzymaj się Najko!
  • Chętni na wyjazd proszę się zapisywać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 5 lat temu
    Dzięki wszystkim ale niestety przegraliśmy. :(
  • Najko boję sie pytać.................. ;( ;(Tak mi kurczę smutno ;(
  • Najko przyjmijcie wyrazy współczucia ,Smutne to kiedy odchodzi ktos bliski nam .Każde napisane tutaj zdanie czy wypowiedziane słowa bólu Waszego nie ukoją ,ale wiem co czujecie teraz.Trzymajcie sie mocno .Pozdrawiam sierotka <3
  • Kochani od tej smutnej tresci jak wyżej przejdę do dobrychc wieści.Otóż miło mi poinformować iż Społeczna Fundacja Ludzie dla ludzi jako organizator kampanii Policzmy Się podjęła decyzję o sfinansowaniu pobytu integracyjnego w Ciechocinku w dniach jak w tytule.Bedziemy mieli zapłacone noclegi z całodziennym wyżywieniem,natomiast dojazd oraz powrót płacimy sami.Ponadto ,otrzymałam informację jeszcze jedną piękną ,przedstawiciele Fundacji zechcą się z nami spotkać w Ciechocinku. :D Mam nadzieję ,że ta informacja pomoże podjąć decyzję tym z Państwa którzy zechcą dołaczyć do nas. Zapraszamy :D
  • Najko przyjmij wyrazy współczucia...

Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat