Uwaga na oszustów sprzedaży leków

17 dni temu
Jestem przerażona jak można na tak ciężko chorych i słabych ludziach się dorabiać .To jest karygodne .Osoba która się ogłosiła juliannazietala ze ma do sprzedania cabozantinib oszukała mnie wysłałam ostatnie pieniądze bo potrafiła nawet wystawić fakture i leków nie otrzymałam , tak mnie zapewniała o swojej uczciwości a teraz już nie odbiera telefonu , To jest straszne dlatego ostrzegam nie kupujcie tak leków . Jesli komuś zostaje z programu , które dostał za darmo to powinnien tym bardziej się podzielić z potrzebującym drugim chorym a nie zarabiać .
5 odpowiedzi:
 • 16 dni temu
  Zgłoś to na policje bo szkoda kolejnych osób które może oszukać.
 • 16 dni temu
  tak zrobie
 • Nie każdy ma tak dobrze że dostaje leki z programów lekowych, niektórzy się nie kwalifikują i mają tylko taką możliwość, że albo pożegnają się z tym światem albo mają drugą możliwość kupić leki na własną rękę oczywiście pod kontrolą poradni onkologicznej. Pani widocznie trafiła na oszustów, ale nie zawsze tak jest. Ktoś kto tutaj chce sprzedać leki często tylko odzyskuję część wydanych pieniędzy jeżeli chory np. ich już nie potrzebuje bo np. zmarł.
 • 13 dni temu
  Pani kochana nie wszystkich uważam za oszustów ale jeśli ktoś się tu ogłasza i pobiera pieniądze wystawiając nawet fakturę i leków nie wysyła to jest jawne oszustwo
 • Oszustwo to oszustwo i za nie powinna być kara, tu się zgadzamy, ale ja bardziej odniosłam się do pani słów na temat tego co pani pisała w dalszej części swojej wypowiedzi, że jak ktoś dostaje leki z programów to powinien podzielić się z innym chorym i też mam takie zdanie o ile je dostaje, ale w większości przypadków ich nie dostaje tylko musi na nie wydać swoje ciężko zarobione pieniądze, więc nie dziwię się też, że ludzie takie leki sprzedają a nie wszyscy są oszustami i tych uczciwych serdecznie pozdrawiam.


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat