Ten dzień..

5 lat temu
Witam Kochani. Trzymajcie kciuki ! Jutro operacja. Usunięcie całej tarczycy wraz z paskudą co na niej siedzi :) Dziękuję Wszystkim i gorąco pozdrawiam.
9 odpowiedzi:
 • Bewa powodzenia głowa do góry będzie dobrze musi być.Pozdrawiam cieplutko :D
 • Oczywiscie 3mam kciuki za operacje i potem dalsze leczenie, daj znac potem jak sie czujesz :) Bedzie dobrze :)
 • 5 lat temu
  Kochani. Jestem po i nadal w szpitalu. Zastrzyki, dalsze leczenie.. Nie gadam. Konsultacja u foniatry- porażenie strun głosowych. Zdarza się , tym bardziej że paskuda była przyklejona do krtani.. Nadal więc mam pod górkę...ale nie tracę mojego optymizmu i wiem, że będzie kiedyś dobrze.
 • 5 lat temu
  Ale ten nerw jakoś się rehabilituje z tego co słyszałam. Co ci powiedzieli?
 • 5 lat temu
  Jestem już w domu. Kondycja słaba. Rana ciągnie, boli jest obrzęk. Spanie i oddychanie utrudnione. Nie mogę spać na płasko , bo źle mi się oddycha. Śpię więc prawie na siedząco. Brałam tramal aby mniej bolało, teraz wystarczy eferalgan z codeiną. Jeszcze przed świętami mam zacząć ćwiczenia głosu. Ponoć długa droga , ale nie niemożliwa. Od 4do 12mcy i można sobie pogadać :) Pozdrawiam Was. Napiszę jeszcze.
 • Witaj Kochana to już dobrze ,w domku szybciej dojdziesz do dobrej formy.Oszczędzaj się i dbaj o sibie i pamiętaj,że jeśli tylko coś by się działo niepokojącego zawsze wzywaj karetkę ,nie jedż z nikim do szpitala.Ja to wiem z doświadczenia.Dużo zdrówka ,teraz już tylko może być lepiej .Pozdrawiam Ciebie serdecznie i te kwiatki to jakbym do Ciebie przyszła w odwiedziny. ;) :D
 • no i coś jeszcze ;) :D :D
 • 5 lat temu
  Dzięki za dobre słowa :) Dziękuję sierotka za kwiatki, miśki, słowa..za wszystko.. Daje sobie radę i trzymam jakoś. Nocki nieciekawe, chyba trochę strachu. U mnie jest tak jakby nagle ktoś zabrał mi 80% wydolności płuc i wysłał na spacer w góry. Picie tylko przez rurkę maleńkimi porcjami, bo się zachłystuję. Ostrożne jedzenie itd. To wszystko przez porażenie.. Uczę się oddychać przeponą i ćwiczę, aby głos powrócił. Nie jest mi łatwo, ale najważniejsze, że paskudy na tarczycy i krtani nie ma. Niedługo wynik histo. Będzie dobrze, bo musi. Ściskam. Napiszę jutro.
 • 5 lat temu
  Życzę Wam, Kochani, aby te Święta Wielkanocne wniosły do Waszych serc wiosenną radość i świeżość, pogodę ducha, spokój, ciepło i nadzieję..


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat