Spotkanie forumowe wrzesień od 15- 18 .2016 (czwartek-niedziela)Krynica Zdrój.

2 lata temu
Zapraszamy na spotkanie w Krynicy Zdroju ,w terminie podanym w tytule.Piszcie się Kochani .Do dnia 10 sierpnia oczekujemy na zgłoszenia .Trzeba dokonać rezerwacji ,ułożyć program spotkanka .Spieszcie się !!! :D :D
153 odpowiedzi:
  • 2 lata temu
    Agnieszka ,Naleczka,Iwoska meldować się komitet organizacyjny :D <3
  • Sierotka ja organizowałam ostatnie spotkanko, teraz niech ktoś inny się tym zajmie :) Ty wielokrotnie zbierałaś ekipę i świetnie Ci to wychodziło więc może i tym razem też podejmiesz się wyzwania :) Znasz moją sytuację, nie mogę obiecać, że pojadę ale do września dużo czasu :)
  • 2 lata temu
    Agusiu jak najbardziej rozumiem :(ale może się uda :DPodziałamy na bliżej tym razem może powtórka u Kazika? ;) :D <3
  • 2 lata temu
    Witam a moze cos blizej zdradzicie odnosnie tych spotkan,jak przebiegaja,w jakim miejscu? B) <3
  • 2 lata temu
    Witaj Viomi :Dna spotkanie zapraszamy osoby chore i osoby wspierające np kogoś z rodziny ,lub przyjaciół.Miejsce wybieramy praktycznie wszyscy akceptujemy dokonujemy rezerwacji.Spotkanie tak sie już przyjęło zaczyna się od czwartku ,kończymy w niedzielę.Na pierwszym forumowym spotkaniu mieliśmy zaszczyt gościć dr n. med,Pana Dariusza Godlewskiego z Poznania ,który jest również naszym wsparciem finansowym ;) :D.Na spotkaniu dzieją się fajne sprawy ,jest część wypoczynkowa ,są pogadanki na tematy interesujące chorych i ich rodziny ,są tańce ,baseny itp.Ważną częścią spotkania jak jest ktoś z kadry onkologów jest możliwośc zadawania pytań i otrzymania kompetentnych odpowiedzi.Dlatego już powoli się organizujemy i oczekujemy na chętnych jak również na wskazanie miejsca gdzie chcielibyśmy wszyscy się spotkać .Ostatnie było w Kazimierzu nad Wisłą ,poprzednie w Kudowie Zdroju. :D Wcześniej w Ciechocinku to było pierwsze. :D oraz w Sielpi Wielkiej .
  • Viomi na forum są zdjęcia ze spotkań :) Wklejam linki z Kudowy i Kazimierza :) http://policzmysie.pl/forum/post/2845/misja-kudowa-zdroj-luty-2016-zakonczona/ http://policzmysie.pl/forum/post/3115/kaziu-kazik-kazimierz-dolny-sprawozdanie/ Naprawdę warto się wybrać :)
  • 2 lata temu
    Przyznam,ze nie znalazlam zdjec ze spotkan na forum i bardzo dziekuje za informacje. <3
  • 2 lata temu
    Viomi - przede wszystkim jest kupa śmiechu. A ostatnim razem to jak nasi Panowie dosiedli się do kiełbaski z grilla to i ognista woda lała się................ oj lała :D :D :D :D :D
  • 2 lata temu
    Ja proponuje Wałbrzych!!!!!!! Aby z Darkiem się spotkać!!!!!
  • 2 lata temu
    Viomi - na stronie 9 jest mój wpis - Kaziu, Kazik, Kazimierz Dolny - sprawozdanie :) Tam jest opis i nasze zdjęcia

Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat