spotkanie forumowe I połowa czerwca 2017r.

2 lata temu
W związku z informacją o planowanym spotkaniu w pierwszej połowie czerwca 2017r. proszę o propozycje. Ja proponuję Jurę Krakowsko-Częstochowską! :D :) ;)
189 odpowiedzi:
  • 2 lata temu
    Zarezerwowane zostały domki min dla Violi i Lupus i Mariolki i Iwoski z rodzinką. Liczę że Ania Wajs z rodzinką przyjedzie!!! Gospodarstwo agroturystyczne "Sielanka" Barbara i Wojciech Wiśniewscy, Wola Kalinowska - Kaliski 5 32-045 Sułoszowa Telefon kom:605 363 224 Termin od 2-4 czerwca Bardzo Was proszę o konkretną odpowiedź do jutra, ponieważ tylko do jutra trzymane są dla nas rezerwacje <3 <3 <3 <3
  • 2 lata temu
    To nasze domeczki
  • nala123 napisała 1 sek temu Zarezerwowane zostały domki min dla Violi i Lupus i Mariolki i Iwoski z rodzinką. Liczę że Ania Wajs z rodzinką przyjedzie!!! Gospodarstwo agroturystyczne "Sielanka" Barbara i Wojciech WiśniewscyWola Kalinowska - Kaliski 5 32-045 Sułoszowa Telefon kom:605 363 224 Termin od 2-4 czerwca Bardzo Was proszę o konkretną odpowiedź do jutra, ponieważ tylko do jutra trzymane są dla nas rezerwacje <3 <3 <3 <3 Lista : Nala+Konrad+Pati+psy Iwoska +chłopaki Agnieszka76 + Sławek + Dawid + pies Emilka1 + siostra Dopisujcie się, jeśli ktoś się decyduje :)
  • 2 lata temu
    Napisałam wcześniej że wraz z mężem wybieramy się i okolica przepiękna ale wszystko wcielo. :/ Piszę drugi raz może pozostanie ;)
  • 2 lata temu
    Lista : Nala+Konrad+Pati+psy Iwoska +chłopaki Agnieszka76 + Sławek + Dawid + pies Emilka1 + siostra. viomi + mąż
  • Gospodarstwo agroturystyczne "Sielanka" Barbara i Wojciech Wiśniewscy Wola Kalinowska - Kaliski 5 32-045 Sułoszowa Termin od 2-4 czerwca Bardzo Was proszę o konkretną odpowiedź do jutra, ponieważ tylko do jutra trzymane są dla nas rezerwacje <3 <3 <3 <3 Lista : Nala+Konrad+Pati+psy Iwoska +chłopaki Agnieszka76 + Sławek + Dawid + pies Emilka1 + siostra Viomi + mężuś Dopisujcie się, jeśli ktoś się decyduje :)
  • 2 lata temu
    A jak wygląda sprawa finansową bo ciężko mi tu sprawdzić w szpitalu : :( czy jest tam wyżywienie czy w swoim zakresie?
  • Aniawajs przed chwilą rozmawiałam z właścicielką i już udzielam informacji :) Cenowo ok 40 zł od osoby za dobę. Natomiast kwestia wyżywienia w swoim zakresie, jednak zarówno pokoje jak i domki są z dostępem do wyposażonych w sprzęt kuchni. Można też skorzystać z cateringu z dowozem. Myślę, że damy radę, jest też grill :)
  • 2 lata temu
    Aniu, ja mogę ugotować Ci coś <3 <3 <3 No i masz obiecaną sałatę ode mnie!!!
  • 2 lata temu
    Tak się cieszę, że nasza lista chętnych się wydłuża :D :D :D :D

Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat