spotkanie forumowe I połowa czerwca 2017r.

2 lata temu
W związku z informacją o planowanym spotkaniu w pierwszej połowie czerwca 2017r. proszę o propozycje. Ja proponuję Jurę Krakowsko-Częstochowską! :D :) ;)
189 odpowiedzi:
  • Super :) w takim razie będę śledzić jak sprawy organizacyjne się mają :)
  • 2 lata temu
    A wiecie, że ja to bym Kazia znowu odwiedziła. Miejsce z duszą, ciche, psy szczęśliwe, boskie miejsce na grilla, w razie potrzeby spożywczy bliziutko, ale jednak daleko od drogi no i jest ta wspólna sala z kominkiem w razie deszczu.... Po lewej stronie nasz wspólny domek, po prawej domek grylowy
  • 2 lata temu
    Nala123, a omawiana na ostatnim spotkaniu jakaś miejscowość pod Poznaniem. Spotkanie z fundacją, badania. :)
  • Skoro ostatnio były omawiane konkrety i planowana jest powtórka spotkania w tym samym miejscu to niepotrzebnie tworzy się zamieszanie. Róbcie listę bo czas ucieka a wiadomo, że trzeba wcześniej zaklepać pobyt dla chętnych. :)
  • 2 lata temu
    Witam moja propozycja termin:1-4 czerwca (czwartek -niedziela) :D
  • 2 lata temu
    Tak, Agnieszka ma racje. Ja się już gubię powoli. Z tego co pamiętam to badania tak, ale teraz ośrodek w trakcie budowy. Ale mogę oczywiście się mylić, może źle usłyszałam. Termin 1-4 czerwca mi odpowiada!!! Dla mnie najważniejsze aby się spotkać, aby być ze sobą, być razem i się wspierać.
  • 2 lata temu
    Mnie też termin odpowiada :D, nie kojarzę by było omawiane miejsce następnego spotkania w trakcie naszych obrad roboczych. :D :) ;)
  • 2 lata temu
    Nie było żadnych ustaleń dotyczących spotkania czerwcowego z żadnej ze stron spotkania (nas i władz fundacji ) ,była wzmianka że to co się odbyło ,miało być w Poznaniu ,ale wybraliśmy Radzewice :DNikt tez nie dyskutował nad miejscem kolejnego spotkania .
  • 2 lata temu
    Zatem temat składania propozycji aktualny :D :D :D :D Tylko ja już wyczerpałam limit propozycji B) B) B) ale za to mocno głosuję za terminem wskazanym przez Sierotkę
  • 2 lata temu
    1-4 czerwca popieram :-) szukamy miejsca :-)

Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat