spotkanie forumowe I połowa czerwca 2017r.

3 miesiące temu
W związku z informacją o planowanym spotkaniu w pierwszej połowie czerwca 2017r. proszę o propozycje. Ja proponuję Jurę Krakowsko-Częstochowską! :D :) ;)
188 odpowiedzi:
  • 3 miesiące temu
    Viomi, oj tak, tereny o których piszesz są cudne!!! Od lat marzę aby tam pojechać! Jednak ja mam tam blisko i mogę sobie autem skoczyć na weekend. No i zabrać Was bo wiem gdzie mieszkacie :D :D :D :D :D Ale jak już wspominałam są osoby chore na forum mieszkające nawet koło Rzeszowa i boje się że mogą mieć problem z dojazdem. Ja będę się trzymała wersji Iwoski - bo to uważam że w takim miejscu że i z Lublina i Rzeszowa misiaczki przyjadą. A nie każdy ma autko :/
  • 3 miesiące temu
    Ja tylko wskazałam tutaj dojazd byłby pociąg Częstochowa a następnie autobus lub też Myszków pociąg a dojazd autobusem. Podobnie jak na ostatnim spotkaniu. To tylko propozycja, proponuj kochana :D :) ;)
  • 3 miesiące temu
    Wiem, wiem i propozycje trzeba składać, bo mam nadzieje, że dużo nas pojedzie . Ja zakochałam się w miejscu Iwoski koło Lichenia www.bernardynkaport.pl Nie byłam tam ale strona www jest obiecująca. I można rybki łowić i jeść. A wiem, że Aniawajs to na rybkę chętna <3 <3 <3 <3
  • 3 miesiące temu
    Mnie także się podoba to miejsce Iwoski :D
  • 3 miesiące temu
    A jak wygląda taki zjazd?? Dołączyłam niedawno i nigdy nie byłam na takim spotkaniu. I też jestem za Jurą :)
  • 3 miesiące temu
    malryc2404 witaj :) Jeśli jesteś ciekawa jak wyglądają takie spotkania to przejrzyj linki, które podaję, tam znajdziesz sprawozdania z poprzednich wyjazdów :) http://policzmysie.pl/forum/post/2845/misja-kudowa-zdroj-luty-2016-zakonczona/ http://policzmysie.pl/forum/post/3115/kaziu-kazik-kazimierz-dolny-sprawozdanie/
  • 3 miesiące temu
    Witajcie nie wiedziałam że moja propozycja tak się spodoba oczywiście wlaczam się w dalsze poszukiwania - trzeba mieć wybór- niestety między 4-25 czerwca nasz synek jedzie do sanatorium a my wymiennie z nim więc chętnie pomogę w poszukiwaniach ale z obecnością będzie ciężko
  • 3 miesiące temu
    Super relacje :) Dzięki agnieszka76 :) Rozumiem, że są to wypady na weekend. A jak wyglądają "zapisy" na tak zjazd? Na zdjęciach widziałam kilkanaście osób, na forum działa zapewne więcej, więc się zastanawiam jak to jest zorganizowane.
  • 3 miesiące temu
    Super relacje :) Dzięki agnieszka76 :) Rozumiem, że są to wypady na weekend. A jak wyglądają "zapisy" na tak zjazd? Na zdjęciach widziałam kilkanaście osób, na forum działa zapewne więcej, więc się zastanawiam jak to jest zorganizowane.
  • 3 miesiące temu
    malryc2404 każdy chory udzielający się na forum może jechać, z osobą towarzyszącą. Tak, zazwyczaj spotkania organizowane są w weekend. Teraz jak widzisz pojawił się temat miejsca. Po wybraniu ze wszystkich propozycji najlepszej lokalizacji, żeby wszystkim pasowało pojawia się lista, wystarczy się zapisać :)

Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat