Rak jelita grubego

13 lat temu
Rzadko czytam wypowiedzi na temat raka jelita grubego, nie wiele o tym wiemy :( Spadło jak grom z jasnego nieba :(
3780 odpowiedzi:
  • 4 lata temu
    Esj napisał:
    Tak moze nie az tak co opisujesz moj  maz mial problem na stopach I rekach.Strasznie trudno to p

    czy komuś schodziła skóra płatami przy chemioterapii, tata od kilku dni ma zaognioną skóre na twarzy , szyi i dekolcie, skóra jest rozpalona w związku z czym tata dotkliwie odczuwa chłód. Stosuje rożne maści i kremy ake may wrażenie że z snia ba dzień jeat2 coraz gorzej a w piątek na mieć 23 cykl 



  • 4 lata temu
    jock napisał:Moj maz mial cos takiego na stopach I rekach , Czytalam o roznych masciach  ale Eucerin pomogl najwiecej bo ma mocznik w sobie.Sa rozne kremy osobno do rak twarzy , stop.Ale calymi platami to nie , no ale moj maz mial tylko 8 chemii.Pozdrawiam

    Esj napisał:
    Tak moze nie az tak co opisujesz moj  maz mial problem na stopach I rekach.Strasznie trudno to p

    czy komuś schodziła skóra płatami przy chemioterapii, tata od kilku dni ma zaognioną skóre na twarzy , szyi i dekolcie, skóra jest rozpalona w związku z czym tata dotkliwie odczuwa chłód. Stosuje rożne maści i kremy ake may wrażenie że z snia ba dzień jeat2 coraz gorzej a w piątek na mieć 23 cykl 





  • Łukasz 93 trzymam kciuki za jutrzejsze wyniki i wizytę. Napisz gdy już będzie po. 

  • Cześć, dalej nic nie wiemy. W czwartek konsylium w Warszawie i wtedy się coś dowiemy.
  • Ale to nie było wyników wczoraj? Czy były tylko dalej nie wiedzą czym jest ta zmiana?

  • Prof. stwierdził że w szpitalu ma dużo lepsze warunki, jakiś system do składania danych obrazowych itd. Nie powiedział nic ani w jedną ani w drugą stronę. A jak u Was ?
  • Rozumiem, to czekam na info.

    Dziś mamy wyniki zarówno krwi jak i tk. Jestem przerażona, mam bardzo zle przeczucia. Tak naprawdę to gdyby węzły okazały się nieprzerzutowe to byłby jakiś cud a ja w cuda nie wierzę.

  • Mamy wyniki. Węzły urosły o kolejne 8mm, w korzeniu krezki obecne nieregularne zmiany naciekowe- prawdopodobnie metastatyczne węzły chłonne. Byłam pewna, że tak będzie. Marker nie urósł. Mam nadzieję, że wyłapaliśmy zmiany " na czas". Zobaczymy co jutro powie onkolog. Jeśli nie zacznie działać konkretnie,szukam innego onkologa.

    Czy wiecie do jakich zmian tego typu zmiany się zaliczają? Czy są to przerzuty do otrzewnej? 

  • Ja pieprze. Ja bym spróbował to skonsultować z jakimś chirurgiem np. z prof. Polkowskim z Lublina tak jak Ci pisałem. Może da się zrobić biopsję tej zmiany żeby być pewnym co to jest. Terminy na prywatną wizytę do Niego są szybkie bo się orientowałem.
  • Ale jak Marker bez zmian to może jednak nie to ? Ja bym nie przesądzał i poszerzył diagnostyke. Daj znać po wizycie.


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat