Rak jelita grubego

13 lat temu
Rzadko czytam wypowiedzi na temat raka jelita grubego, nie wiele o tym wiemy :( Spadło jak grom z jasnego nieba :(
3780 odpowiedzi:
  • 4 lata temu
    agnieszka76 nie znam jeszcze dokładnych szczegółów operacji. Tata ma mocne serce, wyniki badań ok. Nic go nie boli, tylko jeżeli uzbiera się mu woda w brzuchu, to wtedy go napina i boi się wtedy jeść. Także największy problem z tą wodą jest. Jak mu ściągają to tata nabiera sił i apetyt ma. Ale jest osłabiony.
  • 4 lata temu

    Mandy185 nadzieja umiera ostatnia walc cie o tatę .Czasami dzieje się coś co lekarze określają jako cud ,to zwrot w przebiegu choroby.

    Życzę powodzenia :) 

  • 4 lata temu
    sierotka będziemy walczyć chociaż jest tak potwornie ciężko. Oby taki cud się zdarzył
  • 4 lata temu

    lekarze w tej chorobie nikomu szans nie dają. Ja już się przekonałam. Może szukajcie kontaktu z lekarzami który niekonwencjonalnie leczą? Bo chemia to wiadomo - zabija zdrowe komórki. Albo poszukaj innego lekarza onkologa. Ja jeżdżę wszędzie gdzie się da na konsultacje. 

  • anna85 napisz do mnie na priv gdzie jezdzisz na konsultacje i jak sie w ogole czujesz ?
  • A co to za lekarze? Nie dają szans? Lekarz ma leczyć a szansę to dajesz sobie sam.

  • 4 lata temu

    Lekarz żaden Bogiem nie jest cudotworcą tez nie  ,na tyle na ile pozwala mu wiedza medyczna szansę daje na dłuższe przeżycie ,jeśli choroba nie jest w  stadium zaawansowania ,na całkowite wyleczenie gdy rozpoznana jest bardzo wcześnie i lekarze wiedzą że się uda.Dużo zależy też od naszego rozsądku ,postępowania ,nastawienia do walki z chorobą i wielu innych czynników. 

  • Witajcie, chciałam tylko dać znać, że gad łaskawie dał nam 3 lata względnego spokoju. Teraz najprawdopodobniej wrócił.  Jest podejrzenie wznowy. Tato ma objawy w postaci piekącego bólu biodra,  dodatkowo ból przechodzący od pośladka po udo aż do łydki. Nie wygląda to na rwę kulszową, ponieważ ból ten pojawia się tylko raz dziennie,  góra dwa. W piątek ma usg j.b. a w kolejny piątek odbiera wyniki tk, bo akurat wypadły badania kontrolne. Wynika z tego, że mimo iż tato miał regularne badania kontrolne, ten gad nas przechytrzył i nie dał wykryć zanim pojawiły się objawy. Tato oczywiście nieświadomy, liczy na to, że zastrzyki przeciwzapalne pomogą,  ma zamiar udać się do fizykoterapeuty. Boje się piątku i jego relacji. Tak bardzo wierzył, że już będzie zdrowy :( pozdrawiam Was wszystkich.

  • 4 lata temu

    Witaj Iza81 poczekajcie na badania rozumiem ,ze to Wy tak myślicie ,że to wznowa ?cxy lekarze tak mówią?

  • Witaj Sierotko, lekarz rodzinny podejrzewa, dlatego zleciła usg j.b. Oprócz tego skierowanie na rtg kręgosłupa,  bo oprócz piekącego bólu bioder,  dostaje ataku bólu nogi raz dziennie ale atak jest na tyle ostry, że nie daje razy iść. 



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat