Lublin 16 stycznia (sobota) 2016

4 lata temu
Robimy spontaniczne spotkanie w Lublinie ..Zapraszamy wszystkich chętnych ,nie tylko z Lublina ale innych zakątków lubelszczyzny i nie tylko .Kto ma ochotę nas poznać i nie tylko nas ale i miłe osoby z PS(już się zgłosiły) :D <3 to niech przyjeżdża. Trochę się poszwędamy ;) :D po Lublinie potem jakiś wspólny obiadek na staróweczce,a ponieważ są osoby z Lublina to nas zagospodarują .Przyjeżdżajcie ! ZAPRASZAMY ! :D :D
46 odpowiedzi:
  • :)
  • 4 lata temu
    :-)
  • Może ktoś jeszcze z forum zdecyduje się dołączyć do naszej grupy ?:) Mimo zimowej aury atmosfera na pewno będzie co najmniej cieplutka :)
  • Spotykamy się dzisiaj pod zamkiem o 12.00, znak rozpoznawczy - różowa różyczka :) Zapraszamy :)
  • Miłego spotkania kochania. Będę myślami z Wami <3. Bawcie się dobrze :)
  • 4 lata temu
    Hejka my też Adziulko będziemy z Tobą :D Snieżek u mnie pada ,trasy zasypane ale mamy nadzieję bezpiecznie dojechać,tylko butki troszkę śliskie B) :D :) Zapraszamy jak ktos nas przeczyta może z Lublina przyjdżcie ,pogoda wymarzona prawdziwie zimowa.Do usłyszonka po powrocie :D
  • 4 lata temu
    Do wszystkich co nie byli: ;( bo było super, mroźnie, słonecznie, spacerkiem na zamek, stare miasto i w super towarzystwie, smacznie - hmmmmm naleśniki:-)
  • 4 lata temu
    Potwierdzam było SUPER ,chociaż za krótko :( Odrobimy następnym razem a koleżeństwo kolejne pojechało na imprezkę ;) :D :D Iwoska cieszymy się z poznania Was <3 <3 :D Pozdrawiamy :D
  • Ja też niesamowicie się cieszę z naszego spotkania i tego, że mogłam Was poznać :) Sierotka, Iwoska25 jesteście naprawdę super dziewczyny !:) Już nie mogę się doczekać kiedy znowu zobaczymy się w pełnym gronie :) Uściski <3 <3 <3
  • 4 lata temu
    Jak miło czyta się takie wpisy :DAguś I Iwoska nie było by możliwe takie cudne spotkanko ,gdyby nie Wasza obecnośc.Jesteście super młodymi ludżmi :D No i szybko przekonaliśmy kogoś do czegoś ha ha ha ;) :D :DBardzo się cieszymy do zobaczonka następnym razem :D

Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat