Lublin 16 stycznia (sobota) 2016

4 lata temu
Robimy spontaniczne spotkanie w Lublinie ..Zapraszamy wszystkich chętnych ,nie tylko z Lublina ale innych zakątków lubelszczyzny i nie tylko .Kto ma ochotę nas poznać i nie tylko nas ale i miłe osoby z PS(już się zgłosiły) :D <3 to niech przyjeżdża. Trochę się poszwędamy ;) :D po Lublinie potem jakiś wspólny obiadek na staróweczce,a ponieważ są osoby z Lublina to nas zagospodarują .Przyjeżdżajcie ! ZAPRASZAMY ! :D :D
46 odpowiedzi:
  • 4 lata temu
    Szanowna Sierotko! Na cały wyjazd nie mogę się zapisać... Ale gdyby syn miał któryś z tych dni wolny- to podjechał bym jego autem do Was przedstawić i przywitać się. Wbrew pozorom, dojazd z Wałbrzycha innym środkiem niż samochód- jest marzeniem...Góry Stołowe,Czermna,Pstrążna kłaniają się Wam. :)
  • 4 lata temu
    Witaj Darku świetny pomysł :Dserdecznie zapraszamy :DNapisałam do Ciebie na PW ;) :D
  • 4 lata temu
    Witaj Sierotko, mam pytanie odnosnie spotkania w Kudowie, sa 3 osoby chetne wiec prosze o zapisanie. Czytalam ze termin zapisow przedluzony do 14 stycznia, wiec zglaszamy sie . Napisalam maila wiec reszte info przez maila, pozdrawiam ☺ :D
  • 4 lata temu
    Odpowiedziałam na maila. :D
  • 4 lata temu
    Dziekuje :D
  • 4 lata temu
    Sierotko prosze wytlumacz jak to z tym dofinansowaniem? Bo sie dowiedzialam ze chyba nie dla wszystkich??? Jak to jest? Zapraszasz, piszesz ze jest dofinansowanie a jak ktos sie zglasza mowisz ze zobaczysz ze lista rezerwowych byla zrobiona i one dostana a reszta nie? To chyba nie tak prawda ma byc? To sa gorsi i lepsi czy od czego tomzalezy? Skoro zapraszasz i piszesz ze jest dofinansowanie to chyba powinno dotyczyc wszystkich, a nie jakies uprzedzenia czy wybrane osoby? Prosze wytlumacz, my chcemy jechac z wami
  • 4 lata temu
    Kto jedzie, jest jakas lista no i jakie sa koszty mimo wszystko
  • kasiorek temat Kudowy jest szczegółowo opisany w innym poście, poszukaj na głównej stronie. Tutaj rozmawiamy o spotkaniu w Lublinie.
  • 4 lata temu
    Dziekuje , znalazlam
  • 4 lata temu
    Zbliża się 16 stycznia zapraszamy do Lublina na spotkanie . :D

Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat