Lublin 16 stycznia (sobota) 2016

3 lata temu
Robimy spontaniczne spotkanie w Lublinie ..Zapraszamy wszystkich chętnych ,nie tylko z Lublina ale innych zakątków lubelszczyzny i nie tylko .Kto ma ochotę nas poznać i nie tylko nas ale i miłe osoby z PS(już się zgłosiły) :D <3 to niech przyjeżdża. Trochę się poszwędamy ;) :D po Lublinie potem jakiś wspólny obiadek na staróweczce,a ponieważ są osoby z Lublina to nas zagospodarują .Przyjeżdżajcie ! ZAPRASZAMY ! :D :D
46 odpowiedzi:
  • 3 lata temu
    I ja ja ja ale to już chyba wiecie :-)
  • 3 lata temu
    Jakiś mały odzew - wszyscy jeszcze świętują - może przesunąć spotkanie na 16 stycznia? Co wy na to?
  • 3 lata temu
    # iwoska25 napisała 2 min temu Jakiś mały odzew - wszyscy jeszcze świętują - może przesunąć spotkanie na 16 stycznia? Co wy na to? ==================================================================== Jak najbardziej przenosimy na 16 stycznia ,to prawda wszyscy odpoczywają ;) :D Bliżej spotkania podamy miejsce zbiórki i godzine ,ale już teraz serdecznie wszystkich zapraszamy. :D
  • Mi pasuje 16 stycznia :) Dostosuję się do godziny oraz miejsca zbiórki :)
  • Przypominam o spotkaniu :) Kto ma chęć dołączyć ?:)
  • 3 lata temu
    Ogromnie żałuję, z Wałbrzycha ciut daleko ;( - Zyczę Państwu wspaniałej zabawy <3
  • darek363 już myślimy nad kolejnym spotkaniem, oczywiście miejsce będzie inne więc może dołączysz :)
  • 3 lata temu
    Darek 363 to zapraszamy do Kudowy od 11-14 lutego masz blisko :D http://policzmysie.pl/forum/post/2561/hej-marza-mi-sie-gory-zima-a-czy-wam-tez/
  • 3 lata temu
    Ojejku! to byłaby frajda :D Sportów zimowych nie uprawiam ale...Kudowa jest przepiękna.Naprawę przemyślę to zaproszenie :D
  • 3 lata temu
    Darku myśl i dawaj info ;) Pan od kuligu juz mnie dzisiaj ponagla do złożenia deklaracji ile będzie osób ;) :D Fajnie ,że potwierdzasz iż Kudowa jest warta wielu godzin jazdy :D by ja zobaczyć <3 :D

Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat