Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

13 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4835 odpowiedzi:
  • Dora - dołącz do nas!!! każda nowa osoba jest zaaaaawsze baaaaaardzo mile widziana!!!!!!!!! W większej grupie większa siła!


  • Ageha, to już woreczek niedługo się zbliża. Pamiętaj o założeniu skarpetek rzucających się w oczy J J J  abym mogła Cie rozpoznać J Ja będę pewnie koło godz 9.  – 9.30.

    Tak tak, zdjęcia koniecznie weź J Ludwiczek ma we Wrocławiu swoje fanki. A moje panienki…… no cóż, wolałabym aby spały u siebie, ale serce me miękkie, a do ciepłego tulić się miło. Zwłaszcza teraz, kiedy mąż od 3 tyg w szpitalu na rehabilitacji. Tak więc złamałam wszystkie psie zasady.

    Szkoda, że nie możesz z nami teraz jechać. W ubiegłym roku odbyły się trzy wyjazdy, tak więc cały rok przed nami.

    Ale się cieszę już na wtorek. J

  • Melduję się i ja w czerwcu w Sandomierzu co prawda od piątku ale będę

  • 6 lat temu

    Nala, gdyby mi mąż nawiał na rehabilitację, to też bym psa jako dogrzewacz zatrudniła :) Mam nadzieję, że mąż wróci zrehabilitowany i pełen sił. Dam jutro znać na co się zdecydowałam (tzn jaki model skarpetek i ewentualnie coś jeszcze ;)) i po czym mnie odszukasz, ja będę pewnie chwilę po 6 już, żeby uklepać wygodnie kolejkę :) 

    Nie jestem pewna czy uda mi się jutro po te warzywka podskoczyć, nic nie obiecuję, bo muszę jeszcze coś załatwić przed wyjazdem, a pociąg o 14 :(

    Ale! Zrobiłam dzisiaj smalec z białej fasoli :) tak odnośnie kuchni bezmięsnej, z przepisu na stronie Jadłonomia, nie wiem czy znasz :) Szukałam czegoś nowego do kanapek, bo pasztetów z pieczarek, warzyw, kasz już mam po dziurki, twarożków też, zaszalałam i wyszedł super pyszny :)) Na pewno częściej będę robić, tylko z dużą ilością majeranku i kminku, bo baaardzo rzadko jem fasolę, a tu jeszcze z cebulą! Jeśli nie znasz, a masz ochotę spróbować, to polecam, wszystkim innym też :)) Do smaku prawdziwego smalcu się nie odniosę, bo po prostu nigdy nie odważyłam się spróbować! :)

    PS. Ludwiczek ma swój profil na portalu instagram:  https://www.instagram.com/ludw... :)))

  • Nala dziękuje bardzo za zaproszenie, może kiedyś 🙂

  • Iwosko - Ty wiesz że to miód na moje serce!!! Tak się cieszę, że Was zobaczę!!!!

  • 6 lat temu

    Dobry wieczór! :) Czy znajdę tu dobrą duszyczke, która leczy się w Poznaniu lub może ma informacje ktora poradnia/lekarz jest wart polecenia? Myślę o przyszłym przeniesieniu się z Wrocławia do Poznania z leczeniem i nie chce strzelac w ciemno. Wszystkie informacje mile widziane, kazda plotke zweryfikuje :)

  • Ja leczę się w Poznaniu, nie narzekać. Ale nie mam porównania jak jest gdzie indziej 

  • 6 lat temu

    a mogę zapytać gdzie dokładnie i jaki lekarz? 

  • na szamarzewskiego p.doktor A B



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat