Kochani, przypominamy, że na naszym profilu FB wciąż rozdajemy bilety na koncerty w ramach Koncertowej Jesieni z FAQRAKIEM. Bądźcie na bieżąco i sprawdźcie komuś radość! :)

O AKCJI
Na wybrane wydarzenia w ramach Koncertowej Jesieni z FAQRAK organizatorzy wraz z Miastem Poznań przewidzieli pulę bezpłatnych biletów dla ludzi chorych i ich najbliższych. Pozwoli to zaktywizować kulturalnie osoby w trakcie leczenia onkologicznego, wyrwać je na chwilę z życia zdominowanego przez chorobę. Wydatki na kulturę często nie mieszczą się w budżetach rodzin obarczonych nowotworem. Dzięki bezpłatnym biletom będzie można to zmienić.
Na jesiennych koncertach, tak jak w ubiegłym roku, wolontariusze będą zbierać pieniądze na prowadzenie portalu internetowego dla chorych na raka faqrak.pl. Złotówka z każdego sprzedanego biletu na Koncertową Jesień z FAQRAK.pl zostanie przeznaczona na utrzymanie i rozwój serwisu.
Koncertowa Jesień z FAQRAK to wspólne dzieło poznańskich firm, organizacji działających w obszarze muzyki i zdrowia: „Ludzie dla Ludzi”, Fast forward, Regeneracja 43, Go Ahead. Wydarzenie otrzymało wsparcie z UM Poznania.