Jesteś tu nie bez powodu. Zapewne, tak jak my wszyscy tutaj, nienawidzisz raka. Szukasz w wirtualnej przestrzeni rzetelnej wiedzy, fachowych informacji, pomocy, wsparcia. Sprawdzasz, jak radzą sobie inni. Znajdujesz ludzi, którzy rozumieją co czujesz. Przekonujesz się, że nie jesteś sam. I w tym tkwi siła FAQRAK.pl. Jest nas coraz więcej i nie wolno nam stanąć w miejscu. Żeby budować w wirtualnym świecie rzeczywiste, silne wsparcie dla walczących z rakiem, potrzebujemy coraz więcej przyjaciół. 

Przekazując swój 1% pomożesz rozwinąć serwis FAQRAK. Potrzebujemy pieniędzy, bo prowadzenie serwisu internetowego to ciągłe wyzwania. 

Działające na naszym serwisie Biuro Interwencji Onkologicznej, „pęka w szwach”. W BIO na Wasze pytania odpowiadają dyżurujący lekarze onkolodzy, którym o każdej porze można zadać pytanie, poprosić o radę. Tych pytań i próśb o pomoc jest coraz więcej... Mimo, że nasi lekarze nie leczą przez internet, to zaczynają się do nich ustawiać kolejki jak w zwykłym gabinecie, bo pomagają zrozumieć wyniki badań, doradzają w wyborze terapii, tłumaczą z lekarskiego na polski, służą pomocą i wsparciem. Chcielibyśmy zwiększyć obsadę współpracujących z nami lekarzy oraz zaprosić do współpracy kolejnych specjalistów, którzy online udzielaliby porad m.in. w sprawach socjalnych, prawnych i finansowych oraz pielęgnacyjnych. 

Rozwijamy działy serwisu, w których pojawiają się opisy poszczególnych nowotworów, informacje o możliwych terapiach, aktywności fizycznej w chorobie, diecie, wsparciu psychologicznym, prawach pacjenta, wychowaniu dzieci w rodzinach walczących z nowotworami i wiele innych. 

Zostań naszym przyjacielem. 

numer konta: 61 1050 1520 1000 0090 3078 6447 

1% dla OPP, KRS: 0000029422

Redakcja Faqrak.pl