Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4897 odpowiedzi:
  • No i jesteśmy w nowej rzeczywistości forumowej jak narazie trochę dziwnie ale napewno się przyzwyczaimy :-) a co do badań ja na Tasignie mam wynik 0 ale jak patrzę na wynik raz liczą ponad 100 000 komórek a raz tylko 30 000 także wachnięcie wyniku zawsze może być 

  • Dzień Dobry moje kochane Gliveki, Tasigmy i Sprycle 3   

    Wpis edytowany dnia 16-06-2017 12:09 przez nala123
  • witam wszystkich serdecznie 😃

  • Witam

    Wpis edytowany dnia 18-06-2017 11:26 przez wiola_79
  • Dzień Dobry

    U Was też tak słoneczko pięknie świeci??

    Ja w łóżku leżę, przemarzłam i podziębiona jestem. Taki piękny dzień a ja w domu. To przygnębiające

  • Witam wszystkich !!! Chciałam się podzielić wiadomością że mam dawcę do przeszczepu ,teraz czekać na wiadomość ze szpitala kiedy mam się zgłosić.

  • nala123 przytulam cieplutko kuruj się ☺ mariola68 bardzo się cieszę że masz zgodnego dawcę 2 tygodnie minęły od spotkania i jest☺ trzymam kciuki i wiesz że jesteśmy z tobą

  • Witam, córcia czuje się dobrze, chodzimy na spacery, do szpitala jedziemy 27-28.06. na badania kontrolne:) Córka zadowolona, że będzie mogła osobiście odebrać świadectwo:) Pozdrawiam i życzę wszystkim zdrówka:)

  • iwoska25 dziękuję wiem że jesteście ze mną.😍

  • Wiola 79 - bardzo się cieszę!!!!



Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat