Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4897 odpowiedzi:
  • Mariola68 ja czekam zazwyczaj około 3 tygodni, mój szpital wysyła krew do bydgoszczy i niestety tyle to trwa :-( rozumiem twoje nerwy ja zawsze przed wynikiem mam ogromniego stresa i nic i nikt nie pomoże Trzymam za Ciebie kciuki- tyle mogę.: -)
  • Witam! Ciesze sie bardzo wyniki za szpiku mam dobre. :D :D
  • mariola68 brawo? Cieszę się z Tobą ?
  • Witam, na wstępie życzę Wszystkim dużo zdrówka :) zwłaszcza przy tej zdradliwej pogodzie... wczoraj gorąco, a dziś słonecznie i zimnooo :) M. został przeniesiony do Kliniki w Poznaniu :) jest po pierwszej wizycie i po kompleksowych badaniach. W środę (01.02) kolejna wizyta. Czuje się w miarę dobrze, chociaż miał problemy ze snem i bólem głowy po zmianie leku na Nibix 300mg x dziennie. W środę się okaże co dalej. Lekarz planuje wciągnąć go do badań klinicznych :) jakiś nowy lek koszt miesięcznej kuracji ok15tys coś ktoś słyszał?? M. nie pamięta nazwy leku. To tyle, jestem dobrej myśli :) Serdecznie pozdrawiam.
  • Abata super że M trafił do kliniki,powodzenia w dalszym leczeniu i pisz co to za nowy lek wszystkiego dobrego :D
  • abata89 trzymam kciuki za M tez jestem ciekawa co to za lek.
  • To pewnie posatinib lub busotinib - następcy Tasigny i Sprycla u mnie w klinice też to jest w badaniu klinicznym : -) Powodzenia
  • Aga9152 napisał 6 godz temu Witam potrzebuje kupić opakowanie Sprycel 140 cena którą mogę zaoferować to 5000 proszę o odpowiedc ................................................... Nie wiem czy to legalne ale pomóc chyba trzeba
  • Kochani dzisiaj po dwóch miesiącach zrobiłam komplet badań - całkiem rozszerzony - korzystam z dobrodziejstwa prywatnego pakietu medycznego z pracy - i....... nerki, tarczyca, wątroba super tylko bilirubina nadal 2,5 - mniejsza dawka Tasigny a ta nadal szaleje, ehhhhh muszę się z tym pogodzić, zobaczymy co we wtorek na to powie moja doktor K. :-) najważniejsze że wątroba najlepiej od 2 lat - w końcu wyniki w normie - dieta i leki pomagają :-) Trzymajcie kciuki do wtorku :-)
  • iwoska25 trzymam kciuki i to bardzo mocno!!!!!! :D :D <3 <3


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat