Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4897 odpowiedzi:
  • Kiedyś słyszałam żeby plasterek cebuli ssać pomaga na ból gardła .Życzę zdrówka!
  • Z naturalnych metod na ból gardła polecam goździki. 1-2 szt. delikatnie rozgryzamy, żeby uwolniło się z nich to, co dobre. Działają znieczulająco i rozprawią się z bakteriami i wirusami. Trzeba się przyzwyczaić do smaku na początku i trochę drętwieje język, ale działa cuda :-) Zdrowia wszystkim życzę :-)
  • Aniawajs co tam u hematologa jak wyniki
  • Dora1119 dziękuję kochana za pamięć. <3 Wyniki 35 wbc mamy skierowanie do kliniki na szczegółowe badani.czekamy na termin.typ białaczka limfocytowa. Myślicie że podwyższone wyniki kwasu moczowego jest zwiazane z białaczką bo są podniesione ? Musimy z tym żyć dać radę. Może z Was też ma ten typ chetnie bym dowiedział się coś więcej jak to wygląda.bo my na początku drogi to tylko strach i panika
  • Na początku zawsze jest strach ,będzie dobrze,musi być dobrze i tego się trzymajcie,najważniejsze że traficie do kliniki i rozpocznie się leczenie ,wszystkiego dobrego :D
  • Aniawajs będzie dobrze trzymam kciuki!!!
  • Aniawajs bialaczka limfocytowa to jedna z najlagodniejszych bialaczek. Czesto przez kilka lat nie wymaga leczenia tylko obserwacji.Badania szczegolowe pokaza.Moj sasiad choruje od 3lat i bez leczenia tylko co pol roku kontrola. Zycze zdrowia, cierpliwosci i dobrego nastawienia.
  • Aniawajs, jeśli chodzi o kwas moczowy, to u mnie w związku z białaczką wynik był bardzo podwyższony. Przez jakiś czas brałam Milurit, dopóki wyniki białaczkowe nie wróciły do normy.
  • Aniaswajs - ja też potwierdzam: białaczka limfocytowa powoduje podwyższenie wartości kwasu moczowego nawet przy restrykcyjnej diecie. Moja mama tak miała. Trzeba brac leki i tyle :)
  • Witam! Czekam na wyniki cytogenetyczne z szpiku i się bardzo denerwuje ,jutro będę dzwonić do doktora może już coś mi powie.Bo mi się wydaje ze trwa to wieki .Pozdrawiam.


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat