Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4897 odpowiedzi:
  • O właśnie. O to mi chodziło. Dziękuję bardzo!!!! Normalnie ciężko mi buty ubrać bo mi tak uciska. Ale dobrze, że jutro szpital to zbadają i zapytam o leki. Bardzo dziękuje za szybką odpowedź
  • Mi tez hepamerz pomaga ostatnio kupuję w aptece po 110 zł jest też liv52 po 24 zł ale jest wymagający bo bierze się go pól godziny przed posiłkiem
  • Dziękuję Iwoska <3 <3 <3 Dziś w szpitalu zostałam zbadana na wszystkie strony. I krew pod różnym kątem i ręcznie. I moją wątroba ma się jak pączuś w maśle!!!!! Nic z tego nie rozumiem, ale bardzo się cieszę. Mało tego, ja w sylwestra już z bólu kupiłam Esentiale forte i jadłam i dziś moje wyniki krwi jak młody Bóg, jakbym nigdy tabletki do ust nie wzięła! Szok! Niestety za to moje żyły w nodze się popsuły i zastawki się nie domykają. Dlatego noga od dawna puchnie i robi mi problemy. Ale co tam!!!!! Wątróbka ważniejsza!!!!
  • Aniawajs-choruję o czerwca też mam złe i dobre dni ale staram się myśleć dobrze.Piszesz ze jesteś ze Ślązaka tak jak ja ,leczę się w Chorzowie na Hematologi chyba najlepsza hematologia na Ślązaku. Początki są zawsze ciężkie mój mąż tęż musiał znosić moje humory.
  • Mariola68 a jaki masz typ? A przy rozpoznaniu ile miałaś wbc? My w katowicach mamy przechodnie to pewnie w Katowicach do kliniki męża położy.dowiemy się 16 wszystkiego.
  • Przed chemią miałam ostrą białaczkę a teraz mam przewleka .Najwyższe wbc miałam 41. Bądźcie dobrej myśli wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam.
  • Mariola68 napisałam do Ciebie wiadomość ;)
  • Dzień dobry. Dziś jest mi smutno bo potwornie boli mnie gardło i chyba mnie choroba rozbiera :/ :/ :/ :/ :/
  • Miód,cytryna i imbir polecam i życzę zdrówka <3
  • Dziękuje. Wszystko mam ale nadal boli :( :( :(


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat